Sevilen Şeylere Göre Meslek Önerisi

reginaphalange81

Zeptopat
Daha fazla  
Sevdigim şeyler sunlar:
Rekabet, hırs, kazanmak, tasarım yapmak, araştırmak ve yeni şeyler öğrenmek, sorgulamak, (mesela psikolojiye cok ilgim var ama neden psikoloji değil diyecekseniz cok hassas bir insanim) gezmek, yeni şeyler deneyimlemek, tasarım yapmak, resim çizmek yani sanat (muze gezmek bile olur ama resimle ilgisi olsun) müzik dinlemek, çocuklar, insanlara yardım etmek, doğadaki hayvanlar özellikle ormanda yasayan canlılar, bitkilerle ilgilenmeyi de severim.

Sizce ne olabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
PDR veya psikoloji, tıp, para sorununuz yok ise arkeoloji.
Arkeolojinin kamuda ataması yokmus diye biliyorum, özelde çalışma imkanı var mi

PDR veya psikoloji, tıp, para sorununuz yok ise arkeoloji.
Tipta rahat olabileceğim ( haftalık günlük çalışma saati az olan,tatili olan) ve aynı zamanda parası iyi olan bir bölüm yok mu?

Arkeolojinin kamuda ataması yokmus diye biliyorum, özelde çalışma imkanı var mi
Arkeoloji iş imkanı çok çok kötü bir bölümdür bunu bilerek okuyun okuyacaksanız.
Tipta rahat olabileceğim ( haftalık günlük çalışma saati az olan,tatili olan) ve aynı zamanda parası iyi olan bir bölüm yok mu?
PDR en iyisi o zaman, hem okullarda devlete atanabilirsiniz, özel de de çalışma imkanı bulunmakta, okuldaki rehberlikler kadar rahatı yoktur, ancak size önerim yine de rahat olmayın her çocukla ilgilenin bu mesleği istiyorsanız.

Arkeoloji iş imkanı çok çok kötü bir bölümdür bunu bilerek okuyun okuyacaksanız.

PDR en iyisi o zaman, hem okullarda devlete atanabilirsiniz, özel de de çalışma imkanı bulunmakta, okuldaki rehberlikler kadar rahatı yoktur, ancak size önerim yine de rahat olmayın her çocukla ilgilenin bu mesleği istiyorsanız.
Okullara atanmak zor değil mi benim bildiğim ogretmenler yuksek puan almalarına rağmen torpille yuzunden falan atanamıyorlar... başka pdr okuyup ne yapılabilir desem benim bildiğim insanlara psikolojik destek sağlarım da ben başkalarının dertlerini dinlemek istemem yani dedigim gibi hassasım

Geri
Yukarı