Sevilla 2-0 Fenerbahçe

King, 1 karşı karşıya, 1 bomboş kafa vuruşu kaçırarak maçı kaybettirdi resmen. Arda Güler gibi gencecik, yetenekli evladımız oynamiyor İrfan denen çöp kovası 85 dk oynuyor. Takım genel olarak iyiydi Valencia'nın da pozisyonlar var. Şansa yenilen bir gol sonrasinda gelen 2. gol ve maç sonucu. Kadıköy'de erken gol bulmamız halinde turu koparabiliriz.

İsmail Kartal yol yakınken gelmeli. Sezon tamamlanır tamamlanmaz sözleşme imzalanmalı.
Jesus tipi teknik direktörlere transferde para harcamazsan böyle cortlar işte. Adamda mevcut kaynaktan üretecek kafa yapısı yok.

Bir de Ali Koç kaç yıldır niye adam gibi forvet alamadı o da garip. FB'nin asıl sorunu Ali Koç bana göre.
Hocam sene başında İcardi ilk bize önerildi. Dedecik vetö etti oyuncuyu. İnanabiliyor musunuz? İtalya ligini kasıp kavurmuş adamı vetö ediyor. Anca sözünü dinleyen boş beleş adamları istedi.
Jesus tipi teknik direktörlere transferde para harcamazsan böyle cortlar işte.
50M verdik daha ne vereceğiz? Adam gelirken de zaten 50M istiyordu. Adam gibi harcamazsa olacağı bu.

Kaçan pozisyonlardan sonra devre arası içimden kesin bu pozisyonları çok ararız dedim ve öyle de oldu Sevilla kaleye geldiği pozisyonları gole çevirdi. İlk gol şans ikinci gol defansın aptallaşması sonucu yedik. Hocayı çok severim ancak sürekli 60-70'te değişiklik yapması beni bile artık çileden çıkardı ya ikinci yarı başında değiştirsen ölür müsün? diğer TD'ler mal mı ben anlamadım hele o son 5 dakika kala irfanın çıkması arda'nın girmesi falan oraya hiç girmiyorum ya hoca kafayı mı yedin 2-0 yeniliyorsun bu ne saçma bir iş.

Geri
Yukarı