Sevilmiyorum

Bunu sana söylüyorlar mı? Yoksa sen böyle mi düşünüyorsun?
Davranışlarından belli oluyor
İnsanlara gidip sor "Benim neyimi, hangi davranışımı, huyumu sevmiyorsunuz?" diye. Ben şahsen ilk defa görüyorum, çevrendekilerin seni sevmediğini nasıl bilebilirim?
Sorduğumda bile cevap vermiyorlar.
25 yaşına geldim bende sevilmiyorum. Aslında seviliyorum ama sonradan ne nane olduğum ortaya çıkıyor. Kodumuz bozuk. Kendini sev, seni olduğun gibi sevenleri sev. Kafana çok takma. Zamanla oturur karakterin.
İnşallah
Bir insandan nefret etsen de yüzüne senin şu huyun şöyle demezler, şahidi benim kaç kere sormuşluğum var hiç kimse bir şey söylemiyor.

Kimse için kendini düzeltmeyi deneme, ben de sevilmiyorum seninle aynı durumdayım ama bir süre sonra alışıyorsun desem yalnış olur, bir süre sonra umursamamaya başlıyorsun, önemli olan senin kendini değiştirmen değil önemli olan seni sen olduğun için sevmeleri dostum.

Ben seni seviyorum 😊
Teşekkür ederim 😊

Beni de seven yok, zamanında ukala Unity kullanıcıları olan herkese kötü davranıştım ve yine olsa o ukala insanlara kötü davranırım, hak ediyorlar.

Boşver ister sevsinler ister sevmesinler.günümüzde insanlar zaten çıkar menfaat için birbilerini seviyormuş gibi yapıyorlar.seni sen olduğun için sevmedikten sonra yalancı sevgilere gerek yok bence.gereksiz onlarca arkadaşın olacağına sağlam bir iki dostun olsun yeter.herseyden önce seni seven bir ailen varmış gerisi hikâye..

Sosyal ilişkiler konusunda hep berbattım. Zaman geçtikçe insan alışıyor. Eskiden aynaya bakıp "insanlar neden beni dışlıyor? Zorbalıktan bıktım." Diyip ağlardım küçükken. Yaşaya yaşaya tecrübe edindikçe neyin ne olduğunu, sınır nasıl koyacağımı öğrendim. Arkadaş edinemedim ama enazından kendimi savunabildim kısaca.

Bende arkadaşlarımdan farklı düşünüyorum, diye dışlanıyorum. Ben farklıyım dertleri İnstagram falan benim ise gelecek söylediğimde boş yapma diyorlar.

Zamanında çok zorbalık yaptım, o dönem herkes benden nefret ederdi. Aslında bi' bakıma eğlenceliydi. Kendinde bir sorun görebiliyor musun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı