Sınıfta sevilmiyorum

Sınıfta sürekli bana karşı "gıcık, mal, geri zekalı, salak" vs şeyler söyleniyor. Sürekli bu muameleyi görmekten bıktım, her türlü lakap takıyorlar, tüm sınıf gruplaşmış durumda benim tek arkadaş başka sınıfta ve sürekli paramı sömürüyor. Okulumu değiştirmek istiyorum ama bu durumu aileme nasıl anlatacağımı bilmiyorum.

Sınıfta sürekli bana karşı "gıcık, mal, geri zekalı, salak" vs şeyler söyleniyor. Sürekli bu muameleyi görmekten bıktım, her türlü lakap takıyorlar, tüm sınıf gruplaşmış durumda benim tek arkadaş başka sınıfta ve sürekli paramı sömürüyor. Okulumu değiştirmek istiyorum ama bu durumu aileme nasıl anlatacağımı bilmiyorum.
Bu konuyu açan kişinin azami yaşı 17'dir diye düşünüyorum.
Büyüyün biraz, belli bir süre sonra bir daha hiç göremeyeceğiniz insanlar sizi arasına almıyor diye hayattan soğumayın. Arkadaş edinmek için bir sürü yer, zaman var.

Durumu güzelce sınıfa izah et. Hala laftan anlamıyorlar ise sen de onlara aynı muamelede bulun. Gırgır çıkartan olursa kavgadan kaçma. Ama sakın okulda kavga ediyim deme. Kavga, insanı bu durumlarda olgunlaştırıyor.

Durumu güzelce sınıfa izah et. Hala laftan anlamıyorlar ise sen de onlara aynı muamelede bulun. Gırgır çıkartan olursa kavgadan kaçma. Ama sakın okulda kavga edeyim deme. Kavga, insanı bu durumlarda olgunlaştırıyor.

Sence izah etmeden anlarlar mi? Bizim sınıfta da var arkadaş gibi azarlanan biri ben konuşuyorum sakalasiyorum ama sınıftakiler diyorlar işte çocuk susuyor sadece.

Ailene anlat başka yol yok. Müdüre de demek isterdim ama müdürün söylemesiyle adam olacaklarını sanmıyorum. Ya ailene söyle ya da 2 yıl daha devam et lise biter o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı