Sınıfta sevilmiyorum

Sınıfta sürekli bana karşı "gıcık, mal, geri zekalı, salak" vs şeyler söyleniyor. Sürekli bu muameleyi görmekten bıktım, her türlü lakap takıyorlar, tüm sınıf gruplaşmış durumda benim tek arkadaş başka sınıfta ve sürekli paramı sömürüyor. Okulumu değiştirmek istiyorum ama bu durumu aileme nasıl anlatacağımı bilmiyorum.

Sen de laflarını geri onlara ilet. Sesini çıkarmaya başladığında uğraşmaktan vazgeçeceklerdir. Yine devam ederlerse sınıf değiştir.

Sınıfta sürekli bana karşı "gıcık, mal, geri zekalı, salak" vs şeyler söyleniyor. Sürekli bu muameleyi görmekten bıktım, her türlü lakap takıyorlar, tüm sınıf gruplaşmış durumda benim tek arkadaş başka sınıfta ve sürekli paramı sömürüyor. Okulumu değiştirmek istiyorum ama bu durumu aileme nasıl anlatacağımı bilmiyorum.

Hocam aynısı bizde de var 9.sınıfım sınıftaki kutuplaşma aşırı fazla ama mecburen bir gruba yanaşmaya çalış ne kadar dalga geçerlerse geçsinler.

Hocam okul değiştirmek yerine okul idaresini durumu belirtin. İnsansa sınıfınızı değiştirir. Paranızı yiyen arkadaşınız arkadaş değil bu arada direk onla konuşmayı kesin.

Meslek lisesine gidiyor musun? Hangi okulda okuyorsun başarı durumun nasıl ona göre cevap vereceğim.

Çok programlı Anadolu lisesi ama şehrin en istenilmeyen lisesi. Her türlü pislik, uyuşturucu, sigara, alkol falan var. Başarı durumum vasatın altı.

Yeni konular

Geri
Yukarı