Sevmediğim için ilişkimi bitirdim

383505

Hectopat
Merhaba uzun bir yazı olacak.
Bir kızla tanıştım ama benim ve onun da sevgilisi vardı. Ben ilişkimi bitirdim o kız da bitirdi konuşmaya başladık. İkimizin ortak yönü aynıydı her şeyimiz aynıydı ve birlikte sinemaya gittik eve döndüğümüzde bana aşık olduğunu fark ettim ve bana açıldı ama ben sevmiyordum. Sevmiş gibi yaptım sevgili olduk. Buluştuk beni çok seviyordu. Çok yakındık cinsellik olarak da (cinsel ilişki yaşamadım nasıl anlatırım bilmiyorum dokundum sadece) bayağı yakındık bana aşırı bağlıydı ve ben sevmediğim için ayrılmaya karar verdim ama ayrılmak istemiyordum. Çünkü kız ailesi tarafından ilgi almamış. Annesi ve babası ayrı annesi de babası da kızı istemiyor. Hiç kimseden ilgi almamış. Tek başına LGS'ye gitmiş ailesi olmadan. Seneye üniversite sınavı var ben üzüldüğüm için ayrılamadım. Bugün ayrılmaya karar verdim ve ayrıldım ama aşırı üzüldüm. Kız şu an ağlıyor. Ne yapacağım bilmiyorum. Konuştum onlan ama aşırı üzgünüm. Ne yapacağım bilmiyorum. Dinlediginiz için teşekkür ederim.

Sevmediğin biri ile beraber olamazdın zaten, zorla güzellik olmaz. Kız için kötü olmuş ama yapacak bir şey yok, yaşadığı onca zorluktan sonra umarım toparlanır. Belki manevi olarak destek verebilirsin ama ayrıldıktan sonra tersleme vs yapar mı bilmem.

Sevmediğiniz bir şeye katlanmak da size zarar verecekti. Kıza üzüldüm, Allah yardımcısı olsun. Sizin hatanız başta kabul etmeniz olmuş. Kıza boş yere güven de tahsis etmişsiniz. Neyse, olan olmuş daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı