Seyahat ve okul stresi

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar okul açıldığı için memleketten döndüm aslında planım açığa geçip orada kalmaktı ve ailemde orada memleketim çok güzel bir yer ama açık işi olmadığı için şu an okul stresi başladı ve her sene içimde bu okul stresi oluyor bilmiyorum ağlayasım geliyor değişik bir duygu neden oluyor bilmiyorum ama nasıl geçer?

Not: Belki de okul değil seyahat yüzünde olabilir bilmiyorum her sene aynı şey oluyor duygu karmaşası. Yarın okulda ilk günüm stresliyim.

Niye stres yapıyorsun?

Bilmiyorum nedeni hiç bu kadar stres olmamıştı, memlekette kalmak istiyordum aslında açık lise olmadı mecbur okula geri dönmek zorunda kaldım ama içimden ağlamak geliyor deprasyon gibi bir şey sanki :(

Hocam onu bende yaşıyordum genelde çok düşünme sonucu "ben yarın ne yapacağım şu, bu olacak ne yapmam gerekiyor" gibi genelde fazla düşünmeyle oluşan o gergin stresi hayatı akışına bırakmayı deneyerek yenebilirsin onun için kitap okuma alışkanlığı iyi gelir haber okumak iyi gelir kendinizi oyalayacak türden bir alışkanlık edinirseniz yenersiniz diye düşünüyorum
Not: Ablam 9 Eylül üniversitesinde psikolog öğrencisi onun tavsiyesi bir yerimden sallamıyorum tabii sizin ki ne boyutta bilemem ama işe yarayacaktır.

Hocam onu bende yaşıyordum genelde çok düşünme sonucu "ben yarın ne yapacağım şu, bu olacak ne yapmam gerekiyor" gibi genelde fazla düşünmeyle oluşan o gergin stresi hayatı akışına bırakmayı deneyerek yenebilirsin onun için kitap okuma alışkanlığı iyi gelir haber okumak iyi gelir kendinizi oyalayacak türden bir alışkanlık edinirseniz yenersiniz diye düşünüyorum
Not: Ablam 9 Eylül üniversitesinde psikolog öğrencisi onun tavsiyesi bir yerimden sallamıyorum tabii sizin ki ne boyutta bilemem ama işe yarayacaktır.
Çok sağolun galiba annem falan memlekette kaldı onları özledim ve depresyona doğru ilerliyorum gibi. Arkadaş ortamı ve kendime biraz zaman ayıracağım.

Geri
Yukarı