Seyrek Çıkan Sakal

Drachaos

Hectopat
Ben 16 yaşımda traş olmaya başladım 21 oldum köse değilim kaşımın ortasında bile çıkıyor bir tek göğsümde yok kıl.

Anlamadigim şey neden böyle garip seyrek çıkıyor bir süre uzatınca çok kötü oluyor nasıl düzelteceğim ben sakalı bu gidişte Che Guevera olacağım.

Dosya Ekleri

• 20191027_140503.jpg
    20191027_140503.jpg
    257,7 KB · Görüntüleme: 194
  • 20191027_140625.jpg
    20191027_140625.jpg
    182,3 KB · Görüntüleme: 131
Son düzenleyen: Moderatör:
4-5 sene sonra bunun iki katı olacak. Yani daha çirkin bir görüntü. 🙂 Ayrıca köselik demek, hiç kılın olmaması demek değildir. Arkadaşım da yıllardır yakınıyor, henüz bir gelişme yok. Ne yapacaksınız kılı. Çok istersen, sakal serumları var. Badem yağı kullanabilirsin. Ama fotoğrafa göre genetik kaynaklı gibi görünüyor. Kendini zorlamış olursun. Hem baby face gibi avantajları da var.

Genetik. Herkesin sakalı sık ve gür olacak diye bir şey yok.
Dolmaz mı komple peki o bölge
4-5 sene sonra bunun iki katı olacak. Yani daha çirkin bir görüntü. 🙂 Ayrıca köselik demek, hiç kılın olmaması demek değildir. Arkadaşım da yıllardır yakınıyor, henüz bir gelişme yok. Ne yapacaksınız kılı. Çok istersen, sakal serumları var. Badem yağı kullanabilirsin. Ama fotoğrafa göre genetik kaynaklı gibi görünüyor. Kendini zorlamış olursun. Hem baby face gibi avantajları da var.
4-5 seneye düzelmez mi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı