Seyyar Bakkal Sokakta!

İsmail Çetin

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Matematik Öğretmeni
Bütün oyunları açsın, ayna olarak kullanılsın ve en önemlisi "çok enteresan" bir tablet olsun istiyorsanız bu videoyu izlemelisiniz. :confused:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakkal diye tanıttığınız adam satış stratejisi konusunda gördüğüm en uzman kişi. Turkcell'in ve bir çok büyük şirketin CEO'larına ders veriyor.

Bakkal diye tanıttığınız adam satış stratejisi konusunda gördüğüm en uzman kişi. Turkcell'in ve bir çok büyük şirketin CEO'larına ders veriyor.
Ben bu kişiyi gayet iyi tanıyorum. Amacım bu adamı eleştirmek, küçük düşürmek değil. Konuya odaklanırsan ifade etmek istediğimi anlarsın.
Ayrıca 3+1 programına katıldığında izlemiştim. Adamın stratejisine bir lafım yok. Fakat satış stili bir bakkal kıvamında olduğu için bu videoyu bu başlık altında paylaştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı