SFC /scannow bozuk dosyaları düzeltemiyor

TRJUZEF

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar SFC /SCANNOW ile sistem dosyalarını düzeltmek istedim çünkü PC durduk yere görüntü donuyor dosya gezgininde direk kapanıyor sol altta Windows'a basıyorum tık yok klavyeden basıyorum gene tık yok arama kısmından uygulama ismi giriyorum ama uygulama bile açamıyorum sfc /scannow ile taradığımda böyle bir sonuç ile karşılaştım bundan sonra ne yapmalıyım ?
CMDD.png

Bu rehbere bakabilirsiniz.

Eki Görüntüle 966274
Bende zaten depolama birimlerinin sağlık durumunu gösteren bir uygulama var bu işinizi görür mü?
Görür. Diskin mekanik sorunları var. Kalibrasyon tekrarları 1 olmuş. 1 kere de okuma hatası oluşmuş. Bunlar dışında sektörlerde sorun gözükmüyor ama siz yine CMD'yi açıp chkdsk komutunu da uygulayın. Hata bulursa chkdsk /scan'i uygulayın.

Görür. Diskin mekanik sorunları var. Kalibrasyon tekrarları 1 olmuş. 1 kere de okuma hatası oluşmuş. Bunlar dışında sektörlerde sorun gözükmüyor ama siz yine CMD'yi açıp chkdsk komutunu da uygulayın. Hata bulursa chkdsk /scan'i uygulayın.
Bir sorum olacak attığım SS'in neresinden anladınız kalibrasyon tekrarı olduğunu ve okuma hatası olduğunu ben göremedim nerede yazdığını gösterir misiniz?

Geri
Yukarı