SFC /scannow komutu sonrası bilgisayar açılmıyor

Ajan_47

Hectopat
Daha fazla  
SFC /scannow taraması yaptım bilgisayarıma. Sistemi yeniden başlattıktan sonra oturum ekranında kalıyorum. Şifremi giriyorum, "hoş geldiniz" yazıyor. Sonra ekran gidip geliyor. Tekrar oturum ekranına atıyor. Tekrar şifremi giriyorum. Tekrar oturum ekranına atıyor. Böyle sürekli devam ediyor. Masaüstüne erişemiyorum. Windows'un kendi komutuna bile güvenemeyeceksek artık. Ne yapmalıyım arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam Win yedeklerini alıp temiz bir kurulum yapardım. Temiz kurulum yapmak belki sizin için daha az uğraştırıcı olur.
Benim de aklıma geldi de hocam. Daha 2 gün önce temiz kurulum yaptım. Bir daha o kadar programı oyunu falan kurmak çok uğraştırır. Bunun başka bir yolu yok mu?

Benim de aklıma geldi de hocam. Daha 2 gün önce temiz kurulum yaptım. Bir daha o kadar programı oyunu falan kurmak çok uğraştırır. Bunun başka bir yolu yok mu?

Tuhaf tarafta burada temiz kurulumdan sonra nasıl böyle bir durum ortaya çıkıyor. Steam üzerinden oyunları yedeklersin sorun olmaz ama ayarlar tabii tekrar yapılacak işin ehline bırakıyorum konuyu :) kolay gele.

Geri
Yukarı