SFYA Digital güvenilir mi?

Arkadaşlar TikTok'ta bir videoda karşıma çıktı RDR 2'yi 75 TL'ye satıyorlar. Güvenilir mi?

Merhaba. Ben SFYA Digital sosyal medya yönetim biriminden yakup. Değerli sorun için teşekkür ederim. SFYA Digital Türkiye'de hesap paylaşım sistemleri açısından en iyi donanıma sahip firmadır. Hesapları kendilerine özel güvenlik sistemleri ile korunur ve Steam Guard altyapıları ile desteklenir. Böylece paylaşıma sunulan bu hesapların, kötü niyetli insanların eline geçip internette yayılmasının önüne geçilir. Doğal olarak böyle korunan bu hesaplar, sadece müşteriler tarafından kullanılabilir. SFYA Digital'in sunmuş olduğu bu güvenlik kalitesi, müşterilerinin oyun deneyimlerine de doğrudan etki eder. İşin kısasını özet geçersek, SFYA Digital ne kadar bilinmeyen bir marka olsa dahi, Türkiye'de hizmet vermeye devam edecek ve eninde sonunda hatrı sayılır bir tanınırlığa, başarıya erişecektir. Resmi olarak "SFYA Digital Dijital Oyun Servisleri" olarak da geçer. Vergisini veren, resmi, kayıtlı, kanıtlı, ETBİS kaydına sahip sayılı erişim firmalarından bir tanesidir. Bunu reklam olarak algılamayın. Tamamen açık bir şekilde SFYA Digital'in neler yaptığını ve güvenilirliğini anlattım. Burada link vermem uygun değil fakat SFYA Digital'in sitesine giderek, Discord sunucusuna katılırsanız değerlendirmelerini görebilirsiniz. Aynı zamanda yetkili ekibiyle aktif olarak iletişime geçip, aklınıza takılan soruları da orada sorabilirsiniz. İyi sosyaller.

Merhaba. Ben SFYA Digital sosyal medya yönetim biriminden yakup. Değerli sorun için teşekkür ederim. SFYA Digital Türkiye'de hesap paylaşım sistemleri açısından en iyi donanıma sahip firmadır. Hesapları kendilerine özel güvenlik sistemleri ile korunur ve Steam Guard altyapıları ile desteklenir. Böylece paylaşıma sunulan bu hesapların, kötü niyetli insanların eline geçip internette yayılmasının önüne geçilir. Doğal olarak böyle korunan bu hesaplar, sadece müşteriler tarafından kullanılabilir. SFYA Digital'in sunmuş olduğu bu güvenlik kalitesi, müşterilerinin oyun deneyimlerine de doğrudan etki eder. İşin kısasını özet geçersek, SFYA Digital ne kadar bilinmeyen bir marka olsa dahi, Türkiye'de hizmet vermeye devam edecek ve eninde sonunda hatrı sayılır bir tanınırlığa, başarıya erişecektir. Resmi olarak "SFYA Digital Dijital Oyun Servisleri" olarak da geçer. Vergisini veren, resmi, kayıtlı, kanıtlı, ETBİS kaydına sahip sayılı erişim firmalarından bir tanesidir. Bunu reklam olarak algılamayın. Tamamen açık bir şekilde SFYA Digital'in neler yaptığını ve güvenilirliğini anlattım. Burada link vermem uygun değil fakat SFYA Digital'in sitesine giderek, Discord sunucusuna katılırsanız değerlendirmelerini görebilirsiniz. Aynı zamanda yetkili ekibiyle aktif olarak iletişime geçip, aklınıza takılan soruları da orada sorabilirsiniz. İyi sosyaller.
Yakup abi napıyon burda. Neyse Sfya dijital güvenilir, ben Sfya Dijitalden oyun alacağım. Discord sunucularındaki çalışanlar çok kafa dengi. Ama Semih isimli çalışan net npc

Ben hala almadım :D
ben baldur s gate 3 aldım problem yok baya iyi çalışıyor hesaba senden başka kimseninde ulaşım imkanı yok alabilirsin için rahat olsun eger ki daha hala almadıysan bu arada discord sunucusundaki adımları izlemelisin ve ona göre oyunu açmalısın yoksa elinde patlıyabilir
1.adım oyunu indirdikten sonra steami çevrim dışı yap
2.adım steam kütüphanesine gel ve sag tık yap özeliklere bas ve bulut yedeklemeyi kapat
Sonrasında oyunu gönül rahatlıgıyla oynıyabilirsin

Ben baldur s gate 3 aldım problem yok bayağı iyi çalışıyor hesaba senden başka kimseninde ulaşım imkanı yok alabilirsin için rahat olsun eger ki daha hala almadıysan bu arada Discord sunucusundaki adımları izlemelisin ve ona göre oyunu açmalısın yoksa elinde patlıyabilir.
1.adım oyunu indirdikten sonra Steam'i çevrim dışı yap.
2.adım Steam kütüphanesine gel ve sag tık yap özeliklere bas ve bulut yedeklemeyi kapat.
Sonrasında oyunu gönül rahatlıgıyla oynayabilirsin.

Merhaba, öncelikle tercihinizi kaliteden yana yaparak SFYA Digital'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Memnuniyetinizi görünce bizler de çok mutlu olduk. Ancak durum pek sandığınız gibi değil; giriş yaptığınız Steam hesapları ne kadar üst düzey güvenlik sistemlerimizce korunuyor olsalar da kişiye özel değillerdir. Şu anda görüntülediğimiz verilere göre girmiş olduğunuz hesaba bu güne kadar 14 kişi erişim sağlamış ve oyunlarını indirip rahatlıkla oynayabilmişler. Bu güne kadar üst düzey güvenlik sistemlerimizce korunan, özel kütüphane sistemlerimiz aracılığıyla teslim edilen bu hesaplara kaç kişinin girip oyun oynadığını merak ediyorsanız eğer aşağıya verisini bırakıyoruz;

1711467566093.png

Yeni konular

Geri
Yukarı