Shadow Cloud computing veya alternatif öneri

eyzas

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir PC almak yerine Cloud şeklinde kiralama yapmayı planlıyorum fakat çok karışık geliyor.
Kullanan arkadaşlar varsa herkesin merak edeceği birkaç sorun var.

Shadow Cloud Gaming hikaye modu oyunlarda nasıl?
Shadow Cloud da ödemeler aylık oluyor bunun alternatifi bir önerisi olan var mı saatlik ücret ile çalışan?
Bir de GeForce NOW gibi Cloud Gaming istemiyorum. Cloud PC şeklinde olsun istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. :)

Shadow Cloud Gaming hikaye modu oyunlarda nasıl?

Sistemi tüm oyunlar için yeterli denecek seviyede. Elden Ring'de en son test ettiğimde düşük ayarlarda 50-60 FPS civarındaydı sanırım. Power upgrade var 3070 seviyesinde ekran kartı veriyor fakat arada 25 dolar gibi bir fiyat farkı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Shadow Cloud da ödemeler aylık oluyor bunun alternatifi bir önerisi olan var mı saatlik ücret ile çalışan?

Saatlik ücretliler inanılmaz pahalı. Asla önermiyorum.

Bir de GeForce NOW gibi Cloud Gaming istemiyorum. Cloud PC şeklinde olsun istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. :)

Shadow'dan ucuz piyasada tam bilgisayar veren bir yer bulamazsın. En ucuzu şu anda.

Sistemi tüm oyunlar için yeterli denecek seviyede. Elden Ring'de en son test ettiğimde düşük ayarlarda 50-60 FPS civarındaydı sanırım. Power upgrade var 3070 seviyesinde ekran kartı veriyor fakat arada 25 dolar gibi bir fiyat farkı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Saatlik ücretliler inanılmaz pahalı. Asla önermiyorum.

Shadow'dan ucuz piyasada tam bilgisayar veren bir yer bulamazsın. En ucuzu şu anda.

Sistemsel bir hatadan mı bilmiyorum ama pricing kısmına bir türlü giremiyorum.
ekran kartını RTX 3070'e yükselttiğinde aylık olarak 25dolar gibi bir fark mı oluyor.

Sistemsel bir hatadan mı bilmiyorum ama pricing kısmına bir türlü giremiyorum.
ekran kartını RTX 3070'e yükselttiğinde aylık olarak 25dolar gibi bir fark mı oluyor.
1676368798381.png

Kullanan ya da deneyimleyen arkadaşlar cevaplayabilir misiniz? Türkiye'den kullanılıyor mu? Ve boostraid servisinden kaliteli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı