Shadow Of Mordor Türkçe Yama

Oyuncunun Seyir Defteri, Tarih: 25.06.2017 Middle Earth Shadow of Mordor Türkçe Yaması bugünde gelmedi:cry::cry:. Hayır çıkarmayacaksanız söyleyin beklemeyelim. Ama yinede bir çok yama çıkarttılar bunun için Teşekkürü fazlasıyla hak ediyorlar.

Geçen sene aralık ayında sordum Facebook sayfalarından bu ayın sonuna çıkıyor dediler. Ocak ayının sonlarına geldik tekrar sordum. Hani geçen ay çıkacaktı dedim. Bir kaç bir şey kaldı. Ocak ayının sonunda çıkar dedi. Tamam dedik bekledik, bekledik hala çıkmadı. Ne soruyorum artık, ne de istiyorum. Bence çıkmayacak. O iş öyle kaldı bence.

6 aydır kontrol yapılmaz ki :( Ya bir sorun oldu ya da bilemiyorum ya. İlk defa Oyun Çeviri 'nin bire işte sorumsuz olduğunu gördüm.

Şimdi Oyun Çeviri bana şu mesajı attı. "Çalışmalar devam etmekte en kısa sürede çıkacaktır." En kısa süre ne zaman acaba :D Bende "teşekkürler" deyip konuşmayı bitirdim. :(

6 aydır kontrol yapılmaz ki :( Ya bir sorun oldu ya da bilemiyorum ya. İlk defa Oyun Çeviri 'nin bire işte sorumsuz olduğunu gördüm.

Şimdi Oyun Çeviri bana şu mesajı attı. "Çalışmalar devam etmekte en kısa sürede çıkacaktır." En kısa süre ne zaman acaba :D Bende "teşekkürler" deyip konuşmayı bitirdim. :(
Ben aşağıdaki siteden indirip sorunsuz bir şekilde kurulumunu yapmıştım bir yıl önce eğer hala çalışıyorsa bakabilirsiniz

Geri
Yukarı