Shadow of The Tomb Raider 0x887A0005 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

BerzerkFrost

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Memur
Merhaba, oyunu yeni aldım her 10-20 dakika arayla sürekli oyun çöküyor ve görseldeki hatayı veriyor, nedenini bir türlü anlayamadım PC istenen sistemi hayli hayli karşılamasına rağmen böyle demesi saçma geldiğinden forumda arattım. DX12 kapatmak gerekiyormuş, öyle yaptığımda RTX Shadow grafik özelliklerinden faydalanamıyorum. DX12 açarak oyunu oynamanın bir yöntemi yok mu?

Hata kodu, ekran kartı ve sürücü sürümü:

Adsız.png

Grafik ayarları:

2.png

Oyun içinden görüntü:

4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA özellike SOTR için bu sorunu geçen sene bir sürücüyle çözmüş sorun DX12 ve sürücü değil bana göre günümüz için.
Birisi highlights ve ansel kapattığını söyleyerek çözmüş yaşadığın aynı sorunu ama Türkçe isimleri var mı bilmiyorum. Bunlar içinde şu iki videoyu buldum belki yaşadığın sorunu çözer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia özellike SOTR için bu sorunu geçen sene bir sürücüyle çözmüş sorun DX12 ve sürücü değil bana göre günümüz için.

Birisi highlights ve ansel kapattığını söyleyerek çözmüş yaşadığın aynı sorunu ama türkçe isimleri var mı bilmiyorum. Bunlar içinde şu iki videoyu buldum belki yaşadığın sorunu çözer.

Ben Ansel ve Geforce highlights kurmadım. DX12 kapatmama rağmen bir süre sonra yine oyun çöküyor aynı sebepten dolayı.

Geri
Yukarı