Shadow of the Tomb Raider Nasıldır?

BerzerkFrost

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Memur
Vakit geçirirken eğleneceğim yeni bir oyuna ihtiyacım var. Assassin's Creed Odyssey, Witcher 3, Tomb Raider(2013) gibi oyunları çok severek oynadım. Rise of the Tomb Raider'ı bug ve grafik hatalarından dolayı pek sevemedim. Shadow of the Tomb Raider önerir misiniz?

Spoiler olmaması için hiç oyun videolarına bakmam. Hiç yeni bir şey sunmuyor mu? Yoksa dümdüz oyna düşmanları öldür bitir tarzı mı?
Açıkçası oyunun giriş kısmına kadar oynadım ve sıkılıp bıraktım. Belki devam ederim. Başı tamamen aynıydı. 8 yaşında çocuklar için hazırlanmış bulmacalar, önüne çıkan 2-3 düşmanı öldürmece, düz duvara tırmanma baltasıyla tırmanmak.

İlerleyen kısımlarda yeni bir mekanik var mı bilmiyorum. Olması da zor çünkü Tomb Raider oyunu sonuçta. Uncharted'ın halen daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Açıkçası oyunun giriş kısmına kadar oynadım ve sıkılıp bıraktım. Belki devam ederim. Başı tamamen aynıydı. 8 yaşında çocuklar için hazırlanmış bulmacalar, önüne çıkan 2-3 düşmanı öldürmece, düz duvara tırmanma baltasıyla tırmanmak.

İlerleyen kısımlarda yeni bir mekanik var mı bilmiyorum. Olması da zor çünkü Tomb Raider oyunu sonuçta. Uncharted'ın halen daha iyi olduğunu düşünüyorum.
30 TL'ye düşene kadar bekleyeyim o halde, 68 çok gibi duruyor tekrarlanan konuya.

Geri
Yukarı