Shadow of War ana hikayesi Eltariel ile oynanabilir mi?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Bazı yerlerde gördüm Eltariel ile oynanabiliyormuş herhalde. Tüm DLC'lere sahibim. Amacım DLC'yi değil, ana hikayeyi de bu karakter ile oynayabilir miyim? Teşekkürler.

Oynanabilir fakat sadece vücudunu kullanırsınız. Hiçbir özellik, ekipman vs kullanamazsınız.
Hatta Talion'un sesi ile konuşuyor [Sanırım]. Dayanabilirseniz oluyor :D
Yani skin tamamen Talion'un skini ve sadece o kadar mı? Zırh falan takılmıyor ve skill kullanılmıyor mu?

Sadece karakter modeli değişiyor, Eltarielin özellikleri ve onun ekipmanları kullanılamıyor.
Talion özellikleri ile Eltariel oynuyorsunuz yani.
Anladım çok teşekkürler fakat Talion'un zırhları falan takılabiliyor yine değil mi? Ayrıca Talion sesi ile oynama kısmı kesin bilgi mi? :)

Anladım çok teşekkürler fakat Talion'un zırhları falan takılabiliyor yine değil mi? Ayrıca Talion sesi ile oynama kısmı kesin bilgi mi? :)
Evet takılıyor. Kesin değil fakat okumuştum bir yerde ayrıca seslendirme için o kadar uğraşacaklarını sanmıyorum.

2 kişi böyle yazmış sanırım sesi Talion olarak çıkıyor.

Evet takılıyor. Kesin değil fakat okumuştum bir yerde ayrıca seslendirme için o kadar uğraşacaklarını sanmıyorum.
Hmmmm, anladım çok teşekkürler oyunu satın aldım uzun zamandır çok istiyordum oynamak umarım ses muhabbeti de düzgündür o zaman saatlerimi gömerim. Biraz karakter takıntım var da. :)

Eltariel DLC'si nasıl oynadınız mı? Çok mu kısa ayrıca onda da normal oyun gibi serbest dolaşıp, kale savaşlarına katılabiliyor muyuz? Başını ağrıttım ama kusuruma bakma.
estağfurullah. Oynadım, bence kısa değil yeterli bir süre 2-3 saat sürüyor. Evet katılınabiliyor'du sanırım ya da bir bölümde kale savaşı yapıyorduk tam hatırlamıyorum ama kale savaşı var kesin. Serbest dolaşılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı