Shadowpay skin satarken float değeri kısmında "not found" olarak gözüküyor

sel0nidas

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO skin alma satma sitesi Shadowpay'de skin satarken get float Value kısmına tıklamadığım takdirde float değerini alıcılara göstermediğini fark ettim. Satışta olan ve bu durumda olan Skin'lerimi geri çektim. Geri satışa koymak istediğimde get float Value kısmına tıkladım ve karşıma şu yazı çıktı.

1627044164265.png

Gerçekten çok sıkıntılı bir şey çünkü float değeriniz gözükmediği zaman alıcı boşu boşuna float değerine bakabilmek için uğraşıyor. Örneğin soldaki bende olan duruma benzer bir şekilde float değerini göstermezken sağdaki gösteriyor.

1627044227890.png

Bu sorunla karşılaşan başka bir kişi yok mu. Bu sorunlar da hep beni mi bulur :(

Son düzenleme:
Hocam bende de aynı sorun vardı bugün skin sattım bir adet fakat şu an herhangi bir şekilde para çekemiyorum garip sekilde. Dolandırıldik mı ne oldu anlamadım sizde de öyle mi şu an ?

para çekememenin sebebini bilmiyorum açıkçası benim şu an bakiyem sadece 1.75 dolar. Ancak bu konuda şöyle bir sorun daha var desteğe ulaştığımda bana gelen cevaplarda öncelikler bu sorunun farkında olduklarını ve çözmeye uğraştıklarını söylediler. Sorun ile alakalı kendi düşüncem şu şekilde:
Öncelikle bu şekilde item'lerin float'ının veri olarak alınamaması aslında önceden de varmış bir youtube videosunda türk bir arkadaş da item'lerin bug'lı olduğunu söylemişti. Bende olan durumda ise bendeki tüm item'ler birden bug'a girdi
Ama içinizi ferah tutmanızı öneririm kolay kolay alıp kaçabilecek bir firmaya benzemiyorlar açıkçası. ETH kısmı kaldırılmış ya da ben bulamıyorum. Öbürleri var ama eth yok nedense

Son düzenleme:
Sizde şu an Cryptocurrency kısımları gözüküyor mu? Bende resimde göreceğiniz şekilde sadece sitelere atılabiliyor, kredi kartı kısmı da çalışmıyor sizde yine BTC, USDTT kısımları gözüküyorsa site gerçekten çok buglu. Bu float değeri için kaç kere yazdığım halde çözüm bulamadılar yaklaşık 2 haftadır. Bir iki güne çözüleceğini söylediler ama yine de site biraz sıkıntılı duruyor.
ekrannn.PNG
ekrannn.PNG

Hocam ben sizin demek istediğinizi şimdi anladım geçen günlerde eth kalkmıştı şimdi de tüm kripto para kısmı kalkmış ve garip bir şekilde önceden olmayan kartla çekim kısmı gelmiş
hocam en azından bu konuda yalnız değilmişiz ben sadece bende olan bir sorun sanmıştım float değeri konusunda. Bu arada Other websites kısmından nasıl para çekilir hiçbir fikrim yok kripto para çekimi konusunda bile bilgisizim. Shadowpay ne yapıyor onu da anlayamıyorum item'leri başka satacak yer de yok
Edit: item'lerdeki float gözükmeme sorunu sonunda kalkmış gibi görünüyor envantere tam erişemedim ama birkaçı düzgün gözüktü. En azından bu konuda gözümüz aydın
Edit: Ufak bir bug daha yaşadım şu an envanterimi göstermiyor ama bir sorun olduğunu sanmıyorum muhtemelen ufak bir problemdir ve geçicidir. Bir kez daha başıma gelmişti. Satışta olanları gösteriyor sadece. Bunun haricinde karta para çekme konusu için de desteğe ulaştım hocam umarım siz de yazmışsınızdır da geri dönüş yapılırsa haberleşiriz buradan

Son düzenleme:
Hala kartla çekme yok, sorduğumda da gelecek diyorlar fakat ne zaman olacağı belli değil. Kriptoyla çekmeyi de bekliyorum bir iki güne bakalım neler olacak.

Normalde de kart kısmını koymamalarını bir türlü anlayamamıştım zaten. Bakalım görelim 1-2 güne belli olur. Hiç değilse şu float sorunu çözüldü de item'leri satabileceğim en azından
Güncelleme: Crypto kısmı için bir düzenleme yapıyoruz kısa sürede yeniden açacağız diye dönüş yaptılar destekten. Ayrıca float sorunu yeniden başladı. Bu sefer de not found float diye bir hata vermiyor ancak markete koyarken float'ı yeniden gözükmüyor. Desteğe tekrardan yazdım bakalım ne olacak.
İnanılmaz bir hata daha baş gösterdi artık ürünü markete de koyamıyorum örneğin ürünümüz şu;
1627887612776.png
Artık ürünün float'ını yeniden alamamaya başladım onu da eklemiş olayım.
1627887703840.png

Eşya Sat butonuna basınca karşımıza şu uyarı çıkıyor.
1627887846766.png

Eğer takas URL'yi girerseniz de bu hata çıkıyor.
1627887944985.png

Profilden linki kontrol ediyorum ancak hiçbir sıkıntı yok, linki sıfırlıyorum steam'den yine işe yaramıyor. Yine aynı hatalar tekrar tekrar dönüyor. En azından birkaç güne item'lerimi satarım da o zamana kadar crypto sistemi düzelir diye düşünmüştüm ancak şu an float kısmı da market'e item koyma kısmı da sorunlu maalesef. Shadowpay'de şu an hiçbir şey yapılamıyor.
Sıkıntı benim mobile guard'dan kaynaklı gibi gözüküyordu onu hallettim ancak başladığım noktaya geri geldim, tekrardan en baştaki hatayı alıyorum (not found float)

Son düzenleme:
Ben siteyi kullanmayı bıraktım, ileride konuyu okuyup siteyi merak edenler birkaç satış yaptım ve de kripto üzerinden para çekebildim. Ama sitede artık ya da şimdilik (bilemiyorum) Türkiye için para çekilmiyor ya da site yetkilileri bizi oyalıyor ne zaman sorsam 1-2 gün sonra diyorlar yaklaşık 8 gün oldu bu yüzden sitenin kullanılmasını önermiyorum. Bende yeni skinler almayı başarabildim içeride olan parayla büyük ihtimalle de ByNoGame'den geri satacağım.

Kart çekimini getireceklerini sanmıyorum ancak kripto para ile çekme kısmını göremedim muhtemelen onunla çekeceğim. Bakalım artık çok fazla uğraşmayacağıma karar verdim al sat vs olarak. Bynogame'deki komisyon acayip fazla onu da belirtmiş olayım. 3tl 15tl arası komisyon sabit 2tl. Yani 3tl'ye satarsanız 2tl'si gidiyor

Geri
Yukarı