Shark 5A alınır mı?

Hocam tamamen haklısın 7800 de alinabilir ama ben RTX ve DLSS istedigim icin NVIDIA toplamaya calistim bir de oyun konusunda AMD islemciler daha iyi dedikleri icin 5600'e baktım bu i5 13400F'li sistem i alacağım galiba bir de tam 40.000 TL'ye tamamlacak bir monitör önerir misin?

Seçim size kalmış. Monitör olarak bunu öneririm.

Hocam kusura bakmayin rahatsiz ediyorum ama bu fiyatlara 165 Hz IPS panel bir monitör öneriniz var mı?

İyi de bu da IPS zaten. 144 ile 165 arasında fark yok göz ile anlamazsın ayrıca pivot özelliği de mevcut. Bu bütçe de kolay kolay güzel pivot bir monitör bulunmuyor.

İyi de bu da IPS zaten. 144 ile 165 arasında fark yok göz ile anlamazsın ayrıca pivot özelliği de mevcut. Bu bütçe de kolay kolay güzel pivot bir monitör bulunmuyor.

Hocam sizin linkini attiğiniz sisteme baktım tek RAM var ikili RAM FPS arttiriyor diye gormustum AMD islemciler icin Intel icin de aynisi var mı? Bir de bu sistemden emin olmak icin sizin linkini attiginiz sistemle konu açsam sıkıntı olur mu sizin için.

Hocam sizin linkini attiğiniz sisteme baktım tek RAM var ikili RAM FPS arttiriyor diye gormustum AMD islemciler icin Intel icin de aynisi var mı? Bir de bu sistemden emin olmak icin sizin linkini attiginiz sistemle konu açsam sıkıntı olur mu sizin için.

DDR5 Pek fark etmiyor iki ya da tek kanal RAM olması. Benim için sıkıntı olmaz ancak aynısını önerecekler zaten sana.

Geri
Yukarı