Shark 5A alınır mı?

Messiiii

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GameGaraj'dan shark 5A adinda sistem nasıl sistemde anakarti ASUS Prime yaparsak +937 TL RAM'i ise G.Skill yaparsak +97 TL sistemin fiyati 36k yaptığım degisikliklerle 37k oluyor bu sistemi degisiklik yapmadan mi alayim yoksa degisiklik yaparak mi alayim?
Bir de kendi topladigim sistem var.
Galax RTX 4070.
AMD 5 5600.
Gigabyte B550M DS3H.
G.Skill 16 GB 3600MHz CL18 RAM.
MLD 500 Ultra SSD (degisebilir)
FSP Hyper +80 Pro PSU.
Albarto mATX kasa.
Arkadaşlar yoksa 36.600 TL'ye bu sistemimi alayim 5600 ile 5700X çok fark eder mi? Sadece oyun oynayacagım.
Bir de soyle bir durum var GameGaraj'da farkli marka kartlarda fiyat artiyor ama benim maksimum bütçe 37k bunu da göz önünde bulundurursaniz teşekkür ederim. Fiyatlarin artmasini istemiyorum. O yüzden hizli cevaplar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar GameGaraj'dan shark 5A adinda sistem nasıl sistemde anakarti ASUS Prime yaparsak +937 TL RAM'i ise G.Skill yaparsak +97 TL sistemin fiyati 36k yaptığım degisikliklerle 37k oluyor bu sistemi degisiklik yapmadan mi alayim yoksa degisiklik yaparak mi alayim?
Bir de kendi topladigim sistem var.
Galax RTX 4070.
AMD 5 5600.
Gigabyte B550M DS3H.
G.Skill 16 GB 3600MHz CL18 RAM.
MLD 500 Ultra SSD (degisebilir)
FSP Hyper +80 Pro PSU.
Albarto mATX kasa.
Arkadaşlar yoksa 36.600 TL'ye bu sistemimi alayim 5600 ile 5700X çok fark eder mi? Sadece oyun oynayacagım.
Bir de soyle bir durum var GameGaraj'da farkli marka kartlarda fiyat artiyor ama benim maksimum bütçe 37k bunu da göz önünde bulundurursaniz teşekkür ederim. Fiyatlarin artmasini istemiyorum. O yüzden hizli cevaplar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En iyi cevap bu bence değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ederim. (reklam değildir)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
en iyi cevap bu bence değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ederim. (reklam değildir)

Instagram'dan sistem falan alınmaz.

Bu şekilde al geç.

Kusura bakmayın ama ne sakıncası var acaba?

Kusura bakmayın ama ne sakıncası var acaba?

Genellikle dolandırıcı ya da kullanılmış bozuk malzeme koyarlar bir güvencesi yok.

O adam sistemi sattıktan sonra ister iade alır ister almaz iade var sözüne güvenemezsiniz.

Bu şekilde al geç 7800XT dediğimiz kart 4070 göre daha güçlüdür.

Konu sahibi arkadaşın belirttiği sistem de rezalet bu fiyata AM4 sistem mi alınır? Taş gibi 7500F ve 7800XT dururken.

Konu sahibi NVIDIA istediği için seçmiştir bence. Bu fiyat bandında NVIDIA sistemler hemen hemen aynı.

NVIDIA isterse de bu sisteme bakabilir o zaman.

Yukarıda atmış olduğum soğutucu ile alın. Benim tavsiyem 7800XT olan sistemi almanız 7800XT 4070 göre çok daha önde gelen bir kart.

Testlere bakıldığında aradaki fark çok açık ortada.

Hocam tamamen haklısın 7800 de alinabilir ama ben Rtx ve dlss istedigim icin nvdia toplamaya calistim bide oyun konusunda amd islemciler daha iyi dedikleri icin 5600 e baktım bu i5 13400f li sistem i alicam galiba bide tam 40.000 tl ye tamamlicak bi manitör önerirmisin

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı