Sharkoon 650W 80+ Gold Yarı Modüler PSU nasildir?

Bu PSU'da indirim yaptıklarını düşünüyorum, 300 TL bir indirim gayet işime geldi aslında. Elimdeki 600 W'ı da muhtemelen o fiyatlara satarım, aslında cepten para da çıkmamış olur. :D
Kaçırmasın derim eğer PSU'su yeterli değilse.
Yeni sistem topluyor, kalan paraya göre 2060 veya 2070 super trio var. 650W önerilen PSU yazıyor ama yeterli olur diye düşünüyorum.

Bu PSU'da indirim yaptıklarını düşünüyorum, 300 TL bir indirim gayet işime geldi aslında. Elimdeki 600 W'ı da muhtemelen o fiyatlara satarım, aslında cepten para da çıkmamış olur. :D
Kaçırmasın derim eğer PSU'su yeterli değilse.
Gold sertifikalı PSU ve Alman markası her türlü güzel.

Fiyatı iyimiş. Fotoğrafında sanırım 540W verebildiği yazıyordu. Bulanık olduğu için tam görmedim. Bilgisi olan kaç W verebildiğini yazabilir mi? 2070S ve R5 3600’lü sistemimde kullanacağım.

Yine güzel hocam. Bu ürüne en yakın diyebileceğim Zalman ZM550 modeli bile 470 TL üstelik bu ürün Gold sertifikalı ve yarı modüler.

Fiyatı iyimiş. Fotoğrafında sanırım 540W verebildiği yazıyordu. Bulanık olduğu için tam görmedim. Bilgisi olan kaç W verebildiğini yazabilir mi? 2070S ve R5 3600’lü sistemimde kullanacağım.
650W hocam sipariş edin bence 550 gelirseniz iade edin.

Yok demek istediğim üstünde 12V kanalından yanlış görmediysem 540W verebildiği yazıyordu. İleride OC falan yaparsam yetmeyebilir.
Sinerji’de 636W verebildiği yazıyor. Fiyatı çok iyi. Almayı düşünüyorum. Sizce pişman eder mi? İadeyle falan uğraşmak istemiyorum. Sessizse ve sistemime yetiyorsa ekstra bir şey istemiyorum.

Yok demek istediğim üstünde 12V kanalından yanlış görmediysem 540W verebildiği yazıyordu. İleride OC falan yaparsam yetmeyebilir.
Resimlere 550W olanını koymuşlar. 650W olan modeli aslında. 640W falan veriyordur ben de bulamadım. Birazdan biter o yüzden acele edin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı