Sharkoon 650W SHP650 V2 80+ güç kaynağı nasıldır?

-Jwol-

Hectopat
Sistemim için ya Aero cyclon 600W ya da bu PSU'yu alacağım. Lütfen sadece bu PSU hakkında yorum yapar mısınız? Sizce nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aerocool cylon 600W'ın fiyatı 380 TL civarında.
Tavsiyem bu güç kaynağını almanız.

Kasa içinde alacağım için PSU için fiyat biçmiyorum hocam Aerocool Airhawk Duo 600W alacağım. Ama ayrı almaya çalışır isem bu PSU'ya bütçem yetiyor lütfen bu PSU hakkında yorum yapar mısınız?

Kasa içinde alacağım için PSU için fiyat biçmiyorum hocam Aerocool Airhawk Duo 600W alacağım. Ama ayrı almaya çalışır isem bu PSU'ya bütçem yetiyor lütfen bu PSU hakkında yorum yapar mısınız?
Kötü bir PSU değil; Yarı yolda bırakmaz ancak Sharkoon PSU patladı diyen bir kullanıcı görmüştüm.

Alınabilir hocam. Fiyatına göre gayet iyi bir PSU. (SHP650 için konuşuyorum)
Kötü bir PSU değil; Yarı yolda bırakmaz ancak Sharkoon PSU patladı diyen bir kullanıcı görmüştüm.
Eski PSU'larında birtakım sorunlar vardı ancak yenilerinde herhangi bir sorun yok.

@dogant

Yönetici arkadaşı da etiketleyelim. PSU hakkında daha sağlıklı bilgi verecektir.

2. sistemim için aldım ben. Sessiz ve işini güzel yapan bir PSU. Japon kondansatör kullanmışlar. Fiyatına göre alınabilecek en iyi PSU'lardan.

12V kanalından 50A akım veriyor yani net 600W demek. Bu fiyat aralığındaki PSU'ların hemen hemen hepsinden fazla.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı