Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ Power Supply nasıldır?

Selamlar. Arkadaşımın dogum günü ve PSU'su eksik. Bende bir PSU almak istiyorum. Sharkoon shP650 V2 650W 80+ Power Supply nasıldır?

Sadece 2 tane sitem bileşenini biliyorum. R5 3600 ve 1660 Ti yeter mi? Ve kaliteli bir PSU mu? Elinde patlamasını istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almanızı önermem, onun yerine Gigabyte P650B alın. Forumda bu PSU bu ara çok öneriliyor bir daha yazıyorum bu ara Gigabyte P650B varken onun yüzüne bakılmaz.

Ayrıca Sharkoon'un korumaları eksik; ''Düşük Gerilim Koruması, Yüksek Sıcaklık Koruması, Yüksek Akım Koruması'' gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
O modeli sadece fiyat ve W değeri olarak değerlendirdikleri için tavsiye ediliyor fakat maalesef öyle değil. Güzel bir model değil. Sana önereceğim model bu olacaktır. Ben de geçen gün siparişini verdim tahminen yarın gelir. Japon kapasitör, 12 V çıkış kullanması ve neredeyse tam koruma olması tam F/P ürünü yapıyor. Ürünün linki;

İncehesap olursa daha iyi olur daha 1 hafta var dogum gününe o yüzden acelem yok hem önceden de alışveriş yaptıgı için güveniyorum o yüzden İncehesap'dan önerseniz daha iyi olur.
Cooler Master alınır ama önerilen PSU'yu almanızı öneririm.

İ.

Aklımda 4 tane PSU var bunlardan birisini alabilirim hangisini alayım?

-Cougar cgr-stx 700W.
-Cooler Master 600W
-Cooler Master 650W
-Zalman ZM700-LX 700W.

Neden İtopya'dan almıyorsun? Kaç kişi bu PSU'yu aldı oradan?

Yani ince hesap bana daha iyi geliyor ütopyadan arkadaşım bir mouse almıştı mouse bozuk gelmişti ütopyaya söylediklerinde bir şey yapamayacaklarını söylemişlerdi o yüzden attıgım PSU'lardan hangisi daha iyidir? Tam bilgisayarımı ütopyadan alacakdım arkadaşımın olayını duyunca sinerjiye döndüm mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı