Sharkoon Elite Shark 200G kasa alınır mı?

Bütçe
1000

Merthas92

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. 1-2 hafta icerisinde 3070 Ti veya 6900XT ekran kartli ya ust duzey ya da orta ust duzey bir sistem toplayacagim. Bu iki sistemde de kullanmak icin donanim ariyorken, bu kasaya denk geldim. Buyuk bir indirime girmis gozukuyor. Sizce bu kasa alınır mı? Simdiden teşekkür ederim.
Sharkoon Elite shark CA200G tempered glass RGB USB 3.0 ATX mid Tower kasa.

Arkadaşlar merhaba. 1-2 hafta icerisinde 3070 Ti veya 6900XT ekran kartli ya ust duzey ya da orta ust duzey bir sistem toplayacagim. Bu iki sistemde de kullanmak icin donanim ariyorken, bu kasaya denk geldim. Buyuk bir indirime girmis gozukuyor. Sizce bu kasa alınır mı? Simdiden teşekkür ederim.
Sharkoon Elite shark CA200G tempered glass RGB USB 3.0 ATX mid Tower kasa.

Raijintek SILENOS PRO 3 Adet Adreslenebilir ARGB LED Fanlı, Çift Taraflı Tempered Glass ATX Kasa - Kasa - ŞUBAT FIRSATLARI | Teknobiyotik

Dark Maxima V12 Temperli Cam Yan Panel, 3x12cm Ön + 1x12cm Arka ARGB LED Fanlı, Dikey Ekran Kartı Takılabilen, USB 3.0 ATX Oyuncu Kasası (DKCHMAXV12) - Kasa - ŞUBAT FIRSATLARI | Teknobiyotik

O bütçede bakılabilecek kasalar bunlar bitfenix kasalarda iyidir.

Rajintek olabilir de Dark'tan iyidir diye dusunuyorum.
Hava akışı zayıf bir model. Bahsettiğin ekran kartları için önermem. Malzeme kalitesi vs. olarak Sharkoon güzel ürünler üretiyor ancak çoğu ürünü hava akışında zayıf.
Sharkoon Elite Shark CA300T Tempered Glass Rgb Black Edition USB 3.0 Atx Mid Tower Kasa
https://www.hepsiburada.com/sharkoo...a-p-HBCV000004HCVQ?url_src=ios-product-detail bir de bu model var.
Corsair 4000D mesh alıp rahtınıza bakın bence.

1400+4 fan nereden baksan 1800'e mâl olur bana 4000D.

Rajintek olabilir de Dark'tan iyidir diye dusunuyorum.

Sharkoon Elite Shark CA300T Tempered Glass Rgb Black Edition USB 3.0 Atx Mid Tower Kasa
https://www.hepsiburada.com/sharkoo...a-p-HBCV000004HCVQ?url_src=ios-product-detail bir de bu model var.

1400+4 fan nereden baksan 1800'e mâl olur bana 4000D.
Bak bunun fiyatı güzel işte. 1050 liraya o alınabilir.

Alternatif olarak Maxima V20 bakılabilir.

Arkadaşlar iki ürün de neredeyse ayni fiyatta şu an. İki ürün de sadece egzoz fani ile geliyor. Yani ekstra fan almam gerekecek. Sizce hangisini almalıyım? Veya bu fiyata daha iyi bir kasa var mi? Ya da daha uyguna ayni islevi gorecek kasa?
Sharkoon Elite shark CA300t tempered glass RGB Black Edition USB 3.0 ATX mid Tower kasa.
4000D airflow aldim. Yine Corsair daha bildigim bir marka deyip :) inşallah pişman olmam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı