Sharkoon Flow RGB vs lit 100 RGB

RGB LIT 100'e oy veririm. Çünkü hem görünüş olarak hem de malzeme yapısı olarak daha iyi. Eğer hava akışı daha iyi olan bir kasa isterseniz Sharkoon Pure Steel öneririm. Pure Steel'ın alt tarafı full mesh. Hava akışı süper bir kasa. Aklınızda soru işareti kalmaması amacıyla şunları bırakıyorum ;
RGB LIT 100 :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RGB FLOW :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Pure Steel için şöyle bir video buldum. Bir de inceleme, rehberi var.

Pure Steel hakkında bir sorunuz olursa @AlgoritMa 'nın cevaplayacağını düşünüyorum. Rehberi yazan kişi kendisi.

Asıl riskli kısım fazla ısıtıp chip çıkarmak.

Zaten girecek bir giriş kalıyor onu sıvı soğutma için takarsanız tamamdır.
Tamamdır teşekkürler.
RGB LIT 100'e oy veririm. Çünkü hem görünüş olarak hem de malzeme yapısı olarak daha iyi. Eğer hava akışı daha iyi olan bir kasa isterseniz Sharkoon Pure Steel öneririm. Pure Steel'ın alt tarafı Full mesh. Hava akışı süper bir kasa. Aklınızda soru işareti kalmaması amacıyla şunları bırakıyorum;
RGB LIT 100:

RGB Flow:

Pure Steel için şöyle bir video buldum. Bir de inceleme, rehberi var.

Pure Steel hakkında bir sorunuz olursa @AlgoritMa'nın cevaplayacağını düşünüyorum. Rehberi yazan kişi kendisi.

Pure Steel almam büyük ihtimalle. Her şeyimi lit 100 ve Flow RGB'ye göre planladım. Sorum şu:
Hangisinin hava akışı daha iyi olur?

(İkisini de 6 adet fan ile kullanacağım)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı