Çözüldü Sharkoon nıght shark RGB kasa alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kastanbolu

Kilopat
Selamlar, atmış olduğum kasa Gaming gecesi indirim de olacak.
Gamepower Horizon almak istiyordum lakin indirimi yok şu an, hem de hazır indirim var sistem toplarken kasa indirime girecek ama kasa hakkında hiç fikrim yok.
Kullanan var mı almamı önerir misiniz?

Çözüm
Kullanmayı bırakın görmediğiniz ürün hakkında bu kadar net fikir beyan edebilmenizi anlamıyorum. Markalara nefretle bakarak elinize bir şey geçmez. 1.5 - 2 sene önce gamepower hypnos isimli kasayı aldım içinde 3 tane gamepower kırmızı fanla beraber, ekstra 1 tane de ben sipariş ettim bunca zaman 4 fanla kullandım. Kasa hem oldukça sağlamdı hem de fanlarda da en ufak sorun yaşamadım. Buna güvenerek şuanda kullandığım kasayı da Gamepower warcry seçtim. Her markanın sınıf sınıf ürünleri olur, horizin orta üst sınıf bir ürün gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ama daha ucuz kasaları var markanın yanları temperli cam değil pilexiglass, yani mika. Onlarda daha düşük bütçelere hitap ediyor. Frisby'nin corsair kalitesinde kasalarını söyleyebilirim size :) Kasa bu malzemesi belli üretimi belli , aynı kasayı size farklı 4 markadan da gösterebilirim :). Devir biraz değişti artık markalar gidip üreticiye bana şunu yap diyor yada hazır yapılmışa benim markamı bas diyor iş bitiyor.

Konu sahibi arkadaş, illa rgb olsun gibi bir takıntın yoksa itopyada
SHARKOON TG5 336TL çok iyi fiyat.
Gamepower Horizon hakkın da ne düşünüyorsun peki? o kasaya aşık oldum.
Güzel İndirim olmazsa onu almak istiyorum.
PSU yuvası yukarda olan kasalar artık pek içime sinmiyor ama fiyatı çok düşerse tercih edilebilir.
Benim tavsiyem:

Görünüşü güzel bence, kullananlar da hep memnun. Sen bilirsin. Bütçe sıkıntın yoksa alabilirsin.

Asla önermem, Şık gibi dursa da kalitesiz bir kasadır paranızı çöpe atmak isterseniz alabilirsiniz.

Kalitesiz marka ürün alacağınıza uzay montajlı olarak kullanın sisteminizi. En iyisi bütçenizi söyleyin biz öneri yapalım.

Bunu ilk defa gördüm harbi hoş duruyor. Bende kasa değiştirmeyi düşünüyordum. Cooler Master MB511 felan bakıyordum. Bu daha hoş duruyor.
Şu anda 500 TL'ye çok iyi özellik sunan bir kasa, Özellikle boyutu ve ön paneli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı