Sharkoon Pure Steel RGB Kasa Alınır mı?

• Konuyu başlatan ION
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

ION

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Şu anki Aerocool XPredator kasamda 6 adet 12 cm fan var, sıcaklık problemim yok. Ama kasa full tower ve eski olduğu için, artık kaba durmaya başladı. Tabut gibi maaşallah. Neyse;

Arkadaşlar yeni alacağım bu kasayı monitörün yan tarafına koyacağım ve sade bir görüntü almak istiyorum. Tek korkum hava akışı. Sizce sıcaklık etkiler mi? 6 adet fan kullanacağım.
Fiyat olarak da çok uygun şu an. 350 lira gibi fiyatı var kampanyada. Sizce alınır mı?

3x 3.5 HDD desteklendiği yazıyor ama incelemelerde 2 tane takıldığını gördüm. 3 Tane 3.5 HDD takabilir miyim?
5defbe93a37de4.10877166_folnmhejqkipg_500.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasayı ben de görmüştüm tipi filan çok güzel şık ancak aklımı kurcalayan şey, bu kasa nereden hava alacak? Ön tarafı kapalı. Kenarlarda da açıklık yok göründüğü kadarıyla.

Alttan hava alıcağını varsayarsak sade şık bir tasarım fakat bence güzel bir hava akışına sahip değil gibi duruyor. Kullanan varsa daha iyi yardımcı olur tabi ki.

Kullanan arkadaş var ise daha iyi olur deneyimlerini öğrenmek isterim

Şu anki Aerocool XPredator kasamda 6 adet 12 cm fan var, sıcaklık problemim yok. Ama kasa full tower ve eski olduğu için, artık kaba durmaya başladı. Tabut gibi maaşallah. Neyse;

Arkadaşlar yeni alacağım bu kasayı monitörün yan tarafına koyacağım ve sade bir görüntü almak istiyorum. Tek korkum hava akışı. Sizce sıcaklık etkiler mi? 6 adet fan kullanacağım.
Fiyat olarak da çok uygun şu an. 350 lira gibi fiyatı var kampanyada. Sizce alınır mı?

3x 3.5 HDD desteklendiği yazıyor ama incelemelerde 2 tane takıldığını gördüm. 3 Tane 3.5 HDD takabilir miyim?
Eki Görüntüle 484612
Hava akışında sorun olacağını sanmıyorum. Benim tek korkum alttaki fanların havayı çeken tarafı ızgaraya geleceğinden bu videodaki gibi ses yaparlar mı onu düşünüyorum. Yoksa bende almaya niyetliyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı