Sharkoon Pure Steel RGB satıştan kaldırıldı

MAG Vampiric nasıldır? Siz fan satıyordunuz 5 tane. Onları alıp kasaya takarım iyi olur. Bu attığınızdan iyi midir?
Çift fan ile gayet iyi bir kasa olacaktır. Kasanın ön kısmı kapalı ancak alttan havayı alıyor. Şahsen tercih ederdim. Ancak Sharkoon Pure Steel hepsinden daha mantıklı olurdu, fanları değiştirmek yeterli.

Çift fan ile gayet iyi bir kasa olacaktır. Kasanın ön kısmı kapalı ancak alttan havayı alıyor. Şahsen tercih ederdim. Ancak Sharkoon Pure Steel hepsinden daha mantıklı olurdu, fanları değiştirmek yeterli.
Attığınız Asus Vento'da bayağı iyiymiş. Farklı gözüküyor.

Pure Steel kadar iyi değil bunlar. En iyisi Night Shark'a bakmak, önüne de fan takılabildiği için daha üstün.
Evet biliyorum. Bu yüzden Pure Steel'in RGB olmayan modelini almasını önerdiğimi söyledim hocam.

Pure Steel kadar iyi değil bunlar. En iyisi Night Shark'a bakmak, önüne de fan takılabildiği için daha üstün.
Night Shark'a bakardım ancak dediğim gibi benim yıllarca kullandığım kasa ile aynı tasarıma sahip. Asus Vento, Mag Vampiric ve RGB fansız Pure Steel düşünüyorum şu an.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı