Sharkoon RGB Flow kasanın hava akışı

İnternet üzerinden alırsanız: MSI Mag Forge 100M fazlasıyla ihtiyacı karşılar. İtopya'da da bu kasa mevcut ancak fiyatı piyasaya göre yüksek. Ama mağaza şartı varsa önerdiğim Zalman kasa düşünülebilir. Bütçenize uyuyor.

Zalman kasalara baktım az önce Vatan'dan. Beraber verdikleri fanlar Molex bağlantılı (Molex fan mı kaldı?), ayrıca yan panel ful plastik. Zalman kaliteli markadır aslında ama ucuz yapacağım diye ipin ucunu kaçırmış biraz. Sharkoon ARGB ve temperli camı var, yani pek birbirinin dengi kasalar değiller.

Zalman kasalara baktım az önce Vatan'dan. Beraber verdikleri fanlar Molex bağlantılı (Molex fan mı kaldı?), ayrıca yan panel ful plastik. Zalman kaliteli markadır aslında ama ucuz yapacağım diye ipin ucunu kaçırmış biraz. Sharkoon ARGB ve temperli camı var, yani pek birbirinin dengi kasalar değiller.
İyi de belirttiğiniz kasada devasa bir hava akışı yok ve bir tane fan ile geliyor. Işık seviyorsanız bilindik markalardan RGB fanların ne kadar maliyet içerdiğini görebilirsiniz. Bu tür ödemeleri yaptığınız zaman bırakın MSI Mag Forge 100M'i, toplam ödemede CM TD500'e yaklaşmış olacaksınız.

İyi de belirttiğiniz kasada devasa bir hava akışı yok ve bir tane fan ile geliyor. Işık seviyorsanız bilindik markalardan RGB fanların ne kadar maliyet içerdiğini görebilirsiniz. Bu tür ödemeleri yaptığınız zaman bırakın MSI Mag Forge 100M'i, toplam ödemede CM TD500'e yaklaşmış olacaksınız.

Fiyata bakıldığında haklısınız aslında. Ama zaten eski kasamda bir ARGB, bir de normal PWM fan var. Şimdilik bu 2 fan ve kasadan çıkan fan ile idare ederim. İleride bakarım daha iyi ve sessiz fanlara. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Vatan mağazalarında vardır diye düşünüyorum.

Sonuç entrysi.
Bugün Vatan Bilgisayar'a gidip Zalman S4 Plus model kasa aldım, aslında yukarıdaki ekte bana tavsiye edilen Zalman N5 mf almak niyetindeydim ama stokta yoktu. Zalman S4 Plus'ın tek farkı önünde alüminyum görüntüsü verilmiş plastik bir detayın bulunması, bir de 4 yerine 3 fanı var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı