Sharkoon Rush ER3 alınır mı?

Nasıl memnun musunuz?

120 TL ye alabileceğiniz en iyi kulaklık desem tam olur herhalde :D. Açık söylemek gerekirse fiyatına göre gerçekten hoşuma gitti. Kullanırken biraz dikkat etmek lazım çünkü full plastik. Onun haricinde mikrofon kısmı belli bir süre sonra gevşeyecek gibime geliyor (forumda da bir arkadaşın başına gelmiş ve vidasını sıkarak halletmiş). pedleri ve kafa bandı bu fiyatta beklemediğim rahatlıkta. Tavsiye ederim.

120 TL'ye alabileceğiniz en iyi kulaklık desem tam olur herhalde :D. Açık söylemek gerekirse fiyatına göre gerçekten hoşuma gitti. Kullanırken biraz dikkat etmek lazım çünkü Full plastik. Onun haricinde mikrofon kısmı belli bir süre sonra gevşeyecek gibime geliyor (forumda da bir arkadaşın başına gelmiş ve vidasını sıkarak halletmiş). Pedleri ve kafa bandı bu fiyatta beklemediğim rahatlıkta. Tavsiye ederim.

Biraz uzun zaman oldu ama şu geçen süre zarfında hala kulaklığı önerir misiniz?

Biraz uzun zaman oldu ama şu geçen süre zarfında hala kulaklığı önerir misiniz?

Şu an fiyatlarına baktım herhalde stok olmadığı için yüksek girilmiş. Benim aldığım zamanda 120 TL'ye alınacak başka bir kulaklık yoktu. Tavsiyeler üzerine bu kulaklığı seçtim ve memnun kaldım. Mikrofon kısmı belli bir süre sonra gevşeyecek gibime geliyor diye demiştim ve dediğim gibide oldu. Aldığım yere yazdım garantiye gönderip yardımcı olabiliriz dedi ama benim için sıkıntı olmadığı için uğraşmadım. Tavsiye ediyor muyum? Evet. Ancak 150 TL'den fazla verilmez diye düşünüyorum.

Şu an fiyatlarına baktım herhalde stok olmadığı için yüksek girilmiş. Benim aldığım zamanda 120 TL'ye alınacak başka bir kulaklık yoktu. Tavsiyeler üzerine bu kulaklığı seçtim ve memnun kaldım. Mikrofon kısmı belli bir süre sonra gevşeyecek gibime geliyor diye demiştim ve dediğim gibide oldu. Aldığım yere yazdım garantiye gönderip yardımcı olabiliriz dedi ama benim için sıkıntı olmadığı için uğraşmadım. Tavsiye ediyor muyum? Evet. Ancak 150 TL'den fazla verilmez diye düşünüyorum.

Tamamdır teşekkür ederim.

Bunca zaman geçti üzerinden hala tavsiye eder misin peki?

Geri
Yukarı