Sharkoon Rush ER3 oyun oynarken ses çok az

333657

Hectopat
Makaleler
9
Arkadaşlar merhaba. Daha bugün Sharkoon ER3 kulaklık aldım. Ses düzeyi tamamen açık, program sesleri de karıştırıcıdan açık, ses denetim masasını kontrol ettim bir problem yok, jak tam takılı ve kulaklığın kendi sesi de tam açık ama kulaklıktan gerçekten az ses geliyor. İlginç bir şekilde YouTube videoları izlerken ses yüksekliği daha iyi ama oyuna girince acayip bir şekilde düşüyor sanki en düşük ses seviyesinde zorla duymaya çalışıyor gibiyim. Bilgisi olan var mı? Ses şiddeti yükselten ek yazılımlarla kulaklık kapasitesini de zorlamak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Ses seviyesini dengele tikini kaldirir misiniz?
Neresi tam olarak? Burada göremedim.
1703001468148.png

Buradaki de kapalı.
1703001543713.png

Hocam çakma olabilir mi acaba? Kutu içinde pat patlı naylon içine kulaklığı koymuşlar bir de kabloları telle sarmış araya da belgeyi atmışlar. Orijinal değil gibi sanki. Bir de ben G***dan aldım aynı yerden mi bahsediyoruz?

Anladım teşekkürler. Ama benim sorunum başka gibi. Kendi kendine düzeldi sanki ama kulaklığın genel olarak sesi az ve yapısı sesi dışarıya vermeye müsait. Kendi dandikliği de olabilir ucuz bir ürün sonuçta.

@CEO of SM Technology bu bütçede başka kulaklık var mı önerebileceğiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı