Sharkoon rush ER30 alınır mı?

F16C

Decapat
Makaleler
2
Bütçem 170 civarı. Bu kulaklık çok övülüyor. Almayı düşünüyorum ancak başka önerilere de açığım. Bütçe maksimum 190'a falan çıkabilirim. Rahat olması çok önemli benim için. Bu kulaklığın rahatlığı hakkında da bilgi verirseniz çok sevinirim.

1 hafta önce Zonebilişim'den aldım aynı kulaklığı. Öncelikle rahat olduğunu söyleyebilirim, kafam büyük olmasına rağmen oturdu.
Üstünde deri padler geliyor ve kutuda iki adet fileli pad çıktı, bu gayet beğendiğim bir şey oldu.

File pad ile terleme yapmıyor, mikrofonu yeterli gibi ve ses düzeyi de iyi. 2.2M kablosu var, gerçekten uzun ve kalın bir USB kablo. Örgü değil ama sağlam duruyor.

1 hafta önce Zonebilişim'den aldım aynı kulaklığı. Öncelikle rahat olduğunu söyleyebilirim, kafam büyük olmasına rağmen oturdu.
Üstünde deri padler geliyor ve kutuda iki adet fileli pad çıktı, bu gayet beğendiğim bir şey oldu.

File pad ile terleme yapmıyor, mikrofonu yeterli gibi ve ses düzeyi de iyi. 2.2M kablosu var, gerçekten uzun ve kalın bir USB kablo. Örgü değil ama sağlam duruyor.
Benim de kafam büyük biraz ortalamadan. Uzun kullanımlarda canımı acıtmaması çok önemli. Saçlarım uzun olduğu için her kulaklıkla rahat edemiyorum. En son gidip saçlarımı kestireceğim kulaklıkla rahat edemiyorum diye :D.

Cooler Master CH321 düşünüyordum ama bütçemi o kadar çıkarmayı pek istemiyorum o yüzden buna yöneldim. Rekabetçi oyunlar oynamıyorum genel olarak Hikayeli oyunlar ve Müzik dinlemek için kullanacağım. Dışarıdan ses alıyor mu? Hem ev gürültüsü hem de laptop kullandığım için fan seslerinden kurtulmak istiyorum. Siz kullandığınız için deneyimleriniz benim için çok önemli. Çok teşekkür ederim.

Yanışlıkla cevap atarken öne çıkardım. Umarım ceza alacağım bir şey değildir.

Ben de SHARKOON Rush-er30 almayı düşünüyorum, gözlük de var ya bazı kulaklıkları beynimde hissediyorum. Umarım rahattır ve izolasyonu iyidir. Çok bir şey beklemiyorum bu fiyata zaten ama bakalım.

Geri
Yukarı