Sharkoon SGH-30 garanti deneyimi

Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, belki biliyorsunuzdur Sharkoon SGH-30'un incelemesini yapmıştım yaklaşık 1.5 yıl önce ancak birkaç hafta önce kulaklığım bozuldu ve garantiye gönderdiğimde tamir edemeyeceklerini, iade yapacaklarını söylediler. Ama tabii ki enflasyon farkından dolayı ciddi bir mağduriyete uğramıştım, ben de durumu Sharkoon'a mail atarak izah ettim ve stokta SGH-30 bulunmadığı için değişim yapamayacaklarını ancak SGH-30 yerine ER40 verebileceklerini söylediler, ben de doğal olarak teklifi kabul ettim ve şu an arena teknik servisin benimle iletişim kurmasını bekliyorum. Evet Sharkoon markası pek tercih edilmiyor kulaklık konusunda ancak SGH-30 üst seviye bir kulaklıktı ve oldukça memnundum, özellikle mikrofonu piyasadaki kulaklıkların çoğundan çok daha iyiydi. Bozulması biraz kötü oldu ancak dediğim gibi yeni bir ER40 ile değişim yapacaklar. Ben de bu durumdan sizi haberdar etmek ve Sharkoon'un ne kadar yardımcı olduğu konusunda sizi bilgilendirmek istedim. Merak eden olursa SGH-30'un incelemesini paylaşıyorum.

Son düzenleme:
Anlık olarak 640 TL'ye satılan bir ürünü sağlamaları takdire şayan. İşte böyle zamanlarda markanın önemi ortaya çıkıyor. Gerçi senin ürünün de aktif olarak satılsa muhtemelen o fiyatlarda gezinirdi, orasını bilemeyeceğiz. Neyse her hâlükarda mağduriyetin çözüme kavuşmuş, hayırlı olsun.

Anlık olarak 640 TL'ye satılan bir ürünü sağlamaları takdire şayan. İşte böyle zamanlarda markanın önemi ortaya çıkıyor. Gerçi senin ürünün de aktif olarak satılsa muhtemelen o fiyatlarda gezinirdi, orasını bilemeyeceğiz. Neyse her hâlükarda mağduriyetin çözüme kavuşmuş, hayırlı olsun.
Evet SGH-30 da muhtemelen bu fiyatlarda olurdu ama yine de sıfır ürün teklif etmeleri oldukça iyi oldu benim açımdan, araştırdığım kadarıyla ER40 da iyi kalitede bir kulaklığa benziyor. Sharkoon markasına olan güvenim ciddi oranda arttı. İthalatçı firma bu kadar ilgilenmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı