Sharkoon SGH2 İncelemesi

Yeni bir kulaklık aldım. Kimse incelemesini yapmamış ben yapayım.

Kulaklık 1 saat önce elime ulaştı ve dış görünüşü çok güzel bi kulaklık, hemen yırtık bilgisiyara taktım ve denedim herşey gayet iyiydi.

Taktım ve direk arkadaşlarıma ulaştım nasıl diye hoş dediler fakat sorun geldiğinde ses orta seviyede oluyor onu ayarlamanız için sanki saklamışlar ya. Kulaklığın en arkasında kücük bi bölmeye koymuşlar. İki saatir yükseltmeye çalışıyordum ve yükselttim ses ve mikrofonu gayet iyi.

Kısacası söyleyecek şeyim almanızı öneririm. Ses kasma, oyun oynarken arkadaşlarınız duyma, her şeyinize yarar bu. Efsane bir kulaklıkmış. Önceden bir sürü kulaklık kullandım. Razer Kraken, Hyper X Cloud 2 falan fasa fiso. Ama bu efsane, almanızı öneririm.

Kalitesini fiyatları mı belirliyor? 110 TL'ye Steel series rival 110 aldım 2 yıldır kullanıyorum razer deathadder aldım 1 yıl kullanabildim şunu unutma hiç bir şeyin kalitesini fiyat belirlemez.

Böyle kulaklık mı varmış:) Hayırlı olsun kardeşimde yazdığın kulaklıkların hepsini denedin mi ? Uzun kullanıcı yorumun mu fasa fiso?

Sipariş verdiğim kulaklık. Gelince inceleme yapmayı düşünüyorum bende.

Yalnız üstüne eklemek istiyorum, hocam inceleme demişsiniz bari konfor falan onlardan bahsetseydiniz.

Hayırlı olsun. 150 TL bütçe için güzel bir model. Sharkoon Alman markası zaten. Kraken'i ben de kullandım fakat aşırı ağırdı. Ama fasa fiso değildi orası ayrı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı