Sharkoon TG 5 Kasa Alınır Mı?

Seckinmis

Kilopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar hazır sistem alacağım fakat sadece bu kasa seçeneğim var kırmızı LED'li içinde yine Sharkoon'un SHP650 V2 650W 80 Plus PSU var.

Sizce bu kasa alınır mı hava akışı falan iyi midir?

Dediğim gibi hazır sistem o yüzden değişmiyor kasa ondan bütçe belirtmedim. Ama ben size sistemin fiyatını ve içindeki parçaları atayım. Sistemin fiyatı:4831 TL

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8 KB · Görüntüleme: 66
Bu sistemin linkini atın bana lütfen. Ve sistem güzel, gönül rahatlığıyla ala bilirsiniz ama keşke ekran kartını GTX 1660 alsanız.

Dediğim gibi hazır sistem o yüzden değişmiyor kasa ondan bütçe belirtmedim. Ama ben size sistemin fiyatını ve içindeki parçaları atayım. Sistemin fiyatı:4831 TL
Dengesiz bir sistem olmuş bütçenizi belirtirseniz daha iyisini toplayabilirim.

Malzeme kalitesi sağlam.Ben aldım.Oradan biliyorum.Üst tarafa 120mm 3 tane fan takılabiliyor.Yeterli olur.
Her şey fanlarda bitseydi güzel olurdu, ama mesh değil, içeri hava vermeyecek. Fanlar sadece renk vermek için var.
Bence gayet güzel :D
Kasayı değiştirebilse evet güzel olur, belki daha uyguna daha iyisi toplanabilir :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dengesiz bir sistem olmuş bütçenizi belirtirseniz daha iyisini toplayabilirim.
4850 TL Fakat orda kullandığım parçalardan daha az olmasın yani mesela sistem topluyorlar mATX kullanıyorlar anakartı. Daha iyisini bulabilirseniz çok memnun olurum :).
Bu sistemin linkini atın bana lütfen. Ve sistem güzel, gönül rahatlığıyla ala bilirsiniz ama keşke ekran kartını GTX 1660 alsanız.
SHARK-AASG/Ryzen 5 2600/Sapphire RX590 Nitro+ Special Edition 8G/8GB DDR4/120GB SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Buyrun değiştirdiğim tek şey Anakartı Asus TUF B450 Plus Gaming yapmak o kadar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı