Sharkoon TG 5 Kasa Alınır Mı?

Böyle bir sistem daha iyi olacaktır :), Kasayı kendi zevkime göre koydum beğendiğim bir kasa önü Mesh değil ama yandaki deliklerden içeriye hava giriyor :) HDD eklemedim Performans daha önemli sonra bütçeniz olunca alabilirsiniz.

Böyle bir sistem daha iyi olacaktır :), Kasayı kendi zevkime göre koydum beğendiğim bir kasa önü Mesh değil ama yandaki deliklerden içeriye hava giriyor :) HDD eklemedim Performans daha önemli sonra bütçeniz olunca alabilirsiniz.
Dostum Anakartı B450 Gaming Plus yapamaz mıyız bu anakart hiç hoşuma gitmiyor.
Bir de bunda HDD yok ?

Tabii ama aralarında 100 TL fark oluyor,
Ben şahsen önermem nedeni ise Sadece ışığı var diye, 100 TL fazla vermemenizdir.
Eğer 4900 TL veririm diyorsanız Tabii alabilirsiniz.

380919

Böyle toplamalısın yani.
Ben olsam, sistemde 240GB SSD bulunduğu için 500GB HDD alırım. Yinede seçim size kalmış hocam.
WD Blue 3,5" SATA III 6Gbit/s 7200 RPM 1TB 64MB Cache WD10EZEX
Western Digital 500 Gb 7200 Rpm Wd5000avcs 3,5 Hdd Disk - n11.com
Doğru diyorsun HDD almakta mantıklı ama bir süre sonra 1 TB almak daha iyi olacaktır.
Dostum Anakartı B450 Gaming Plus yapamaz mıyız bu anakart hiç hoşuma gitmiyor.
Bir de bunda HDD yok ?
HDD olmamasının sebebi daha iyi ve sizin istediğiniz gibi olması, bütün bilişenler gayet kaliteli.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    10 KB · Görüntüleme: 28
herşey Fanlarda bitseydi güzel olurdu, Ama Mesh değil içeri hava vermeyecek. Fanlar sadece renk vermek için var.

Kasayı değiştirebilse evet güzel olur, Belki daha uyguna daha iyisi toplanabilir :)
Bence gayet yeterli.Her önü mesh olmayan kasanın hava akışı kötüdür denmez.4-5 derece maksimum oynar.Üst tarafa fan takarsa neredeyse o fark kapanır.

Bence gayet yeterli.Her önü mesh olmayan kasanın hava akışı kötüdür denmez.4-5 derece maksimum oynar.Üst tarafa fan takarsa neredeyse o fark kapanır.
Üst fanlar ve Egzoz fanlar içirideki sıcak havayı dışarıya atar, Bilip bilmeden yorum yapmayın hava akışı konusunda belli ki bilginiz yok bu konuda.
Dediğim gibi 5800 TL yapıyor ?

Sadece Steam hesabımda 160 tane oyun var 1TB almak zorundayım :D.
Dostum benim attığım fotoğraftaki gibi toplar mısın ?
Kusura bakma sanırım indirimler bitmiş nedensizce neden bu kadar tuttu diye düşünüyorum.
Sanırım normal fiyata bakmışım kusura bakmayın.
381092

En iyisi böyle alın hocam 4700 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı