Sharkoon TG4 Kasa Camı Çok Isınıyor

ArdaY.

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sharkoon TG4 kasası kullanıyorum. İşlemci oyunda en fazla 80 ekran kartım 80 SSD kartım 70'i anakartım 55 dereceleri görüyor. Cam çok ısınıyor ne yapmamı önerirsiniz?

Sharkoon TG4 kasası kullanıyorum. İşlemci oyunda en fazla 80 ekran kartım 80 SSD kartım 70'i anakartım 55 dereceleri görüyor. Cam çok ısınıyor ne yapmamı önerirsiniz?
O kadar takılabileceğiniz türden bir durumda değil. Sıcaklık normalin sadece çok az üzerinde. Cam'ın ısınması önemli birşey değildir. Cam herhangi bir bileşen değil zaten.

Bu yaz aylarında bahsettiğiniz değerleri normal karşılıyorum. Önünde cam olan kasaları almayın diye forumda bas bas bağırıyorum. Bunun için işte. İmkanınız var ve bu durum canınızı sıkıyor ise önü mesh yapıda olan kasalardan tercih edebilirsiniz. Örneğin, MB511 Mesh kasa gerek fiyatı, gerek havalandırma performansı ile gönlüme taht kurmuştur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı