Sharkoon Kasa Model Seçimi

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz günlerde kasa tavsiyesi için konu ve anket açmıştım, Sharkoon markası önerilmişti. Ama modelde karar veremedim. Hangi modeli almalıyım? AM5'te fiyat-PSU tüneli, VG6-W'da optik sürücü ve ARGB, VS4-W'da fiyat, TG4'te de TG avantajı var.

Çözüm
Tamamiyle bütçenizle alakalı bir durum. Sizin ne kadar para vereceğinize bağlı. Sharkoon markasıda almak zorunda değilsiniz, paranıza uygun bir model önerildiyse ve hoşunuza gittiyse direk onu alabilirsiniz. Listedeki kasalar arası fiyat farkı var.
Tamamiyle bütçenizle alakalı bir durum. Sizin ne kadar para vereceğinize bağlı. Sharkoon markasıda almak zorunda değilsiniz, paranıza uygun bir model önerildiyse ve hoşunuza gittiyse direk onu alabilirsiniz. Listedeki kasalar arası fiyat farkı var.

Çözüm
Corsair Carbide serisi sirkülasyon konusunda iyi mi?
SPEC-01 kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım oldukça başarılı. SPEC-04 hava akışı konusunda sıkıntılar yaşattı insanlara, ilk başta tasarımı güzel diye alan kesim şikayetçi oldular. Sonrasında çoğu teknoloji mağazasında stoklarda kaldı. Emsalleri 700 liralara satılırken SPEC-04 500 liralara satıldı (600W PSU ile)
O yüzden ben Corsair için önü mesh ızgara olmayan modelleri pek tavsiye etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğee markalar hakkında 350TL bütçede bulduğum eksiler vardı. Sharkoon en mantıklısıydı bütçeden dolayı o yüzden Sharkoon almak istemekteyim. Bir de Zalman N3 vardı ama onun da tasarımı pek iyi değil gibi. Bütçem 350TL ama TG4, AM5 ve VG6-W RGB arasında kaldım. VS4-W'yu eledim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı