Sharkoon TG4 RGB Renk Modları

Renk modu için kasa açma tuşunun yanında bir tuşu var ancak kasanın hava sirkülasyonu çok kötü ve kasa fanları çok ses yapıyor. Therltmake Versa J25 almanı öneririm bunun yerine. Bol FPS'li oyunlar dilerim.

Merhaba arkadaşlar. Ben bir sistem bakıyorum ve bulduğum sistemin kasası sharkoon tg4 rgb modeli. Benimde merak ettiğim konu renk modlarını nasıl yapıcam, yanında renk modlarını ayarlamak için kumanda geliyor mu? Ve kullanan varsa - lerini ve +larını söyleyebilir mi?

Kasa linki:Sharkoon TG4 RGB USB3.0 4xRGB Fan Temperli Cam ATX Gaming Kasa | ITOPYA

Merhaba, renk modları için harici bir kumanda bulunmamaktadır, fakat kasanın üst panelinde bulunan renk değiştirme tuşuyla 14 farklı modda rengini ayarlayabilirsiniz. Piyasadaki en iyi fiyat / performans RGB kasalarından biridir.

Merhaba, renk modları için harici bir kumanda bulunmamaktadır, fakat kasanın üst panelinde bulunan renk değiştirme tuşuyla 14 farklı modda rengini ayarlayabilirsiniz. Piyasadaki en iyi fiyat / performans RGB kasalarından biridir.
heryerde tg4 ün hava akışı çok kötü diyorlar ve tg4 340tl tg5 800 tl ama 800 tl verilecek kasa değil üzgünüm

ben kasanızdan kullanıyorum ama rgb tuşu reset atıyor yardımcı olurmusunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı