Sharkoon TG4 RGB vs Gamepower Wraith

FarXX

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbirisi. O sistemi almak zorunda değilsin. Gamepower ASLA VE ASLA alınmaz. Oku bu konuyu: Kasa Bu Yüzden Önemlidir! - Technopat Sosyal
İki gün sonra kasam yanıyor şikayetiyle geleceksin. 7.000 lira para vereceksin en kaliteli parçalar varken neden kıytırık ürünlere göz dikiyorsun?

7000 TL için inanılmaz kötü bir sistem.
JD SSD, Gamepower kasa, kıytırık B450M anakart...
ALINMAZ!
Yok 7.000 liramı çöpe atacağım diyorsan sahne senin.

İşlemciyi R5 3600 yap ve al: Sinerji Argon X57-2060S Ryzen 7 2700X 16GB 512GB M.2 SSD RTX2060 Super

Şimdi gelip benim seçtiğimde 2070 Super var diye savunma yapma, o kadar kıytırık parçayla ben de koyarım 2070 Super'i. Gidip bir model yüksek ekran kartı alacağına tüm parçaları kaliteli al bir tık alt ekran kartı al. Beni dinle.

Adamlar daha bilgisayar toplamayı bilmiyorlar şaka gibi bide soğutucu bloğu olmayan anakart takmışlar @Caner Uncu önerisini alabilirsiniz.
Kafayı yiyeceğim abi ya, gerçekten. Millete kakaladıkları sisteme bak. Yazık ya, 7.000 lira nasıl çöpe atılır sistemi resmen. Şöyle PC'ler gördükçe sinirlerim atıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı