Sharkoon TG5 Alınır mı?

Rica ederim ama RGB modelini 400₺ bütçe ile bulabileceğimizi sanmıyorum , şuan akakçede en ucuz RGB’siz modeli 420₺

Konuyu açan arkadaş ile kaıştırdıniz herhalde ben bütçe belirtmedim :) Zaten TG5 RGB ile nightshark RGB arasinda gidip gelmekteyim. Her ikisinde olan RGB ler kullanım esnasında kapatilabiliyor mu bunu merak ediyordum.

Bence alınır fazlasıyla memnunum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba kasayı aldığınız yerin linki var mı acaba. İnternette tek renk mi yoksa sizinki gibimi olduğunu anlamak zor.

Merhaba kasayı aldığınız yerin linki var mı acaba. İnternette tek renk mi yoksa sizinki gibimi olduğunu anlamak zor.

Merhaba kasayı yukko sitesinden aldım. Beyaz rengini almıştım. Fanları kendim sonradan taktım. RGB olan versiyonu bu şekilde değil.

Bir arkadaşta kasayı etraflıca anlatmamış bütün sorular havada kalmış.
Hala ihtiyacınız varsa incelemesini detaylıca yapabilirim. Yorum yazdığım tarihte kasaya sistem kurmamıştım. Şuan 1 aydır kullanıyorum ve tüm detaylarına hakimim. Detaylı şekilde sorularınızı cevaplayabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı