Sharkoon TG5 kasa fan yönleri nasıl olmalı?

coolbites

Hectopat
MSI MAG Z390 Mortar anakart montajını yaptım. Kasanın üst bölgesini sıvı soğutma için planlamıştım fakat Cooler Master Masterliquid Ml240l modelini kasa üstüne takamadım. Anakart ve RAM'lerden soğutucu kasaya oturmuyor. Ben de önde bulunan 3 RGB fanı söküp sıvı soğutmayı ön tarafa, söktüğüm 3 fanı da yukarıya taktım, şu an egzoz fanı dışarı, sıvı soğuma kasa içinden yine dışarıya doğru, üste taktığım 3 fan içeri üfleyecek şekilde ayarlı. Sizce olumsuz olan bir durum var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI MAG Z390 Mortar anakart montajını yaptım. Kasanın üst bölgesini sıvı soğutma için planlamıştım fakat Cooler Master Masterliquid Ml240l modelini kasa üstüne takamadım. Anakart ve RAM'lerden soğutucu kasaya oturmuyor. Ben de önde bulunan 3 RGB fanı söküp sıvı soğutmayı ön tarafa, söktüğüm 3 fanı da yukarıya taktım, şu an egzoz fanı dışarı, sıvı soğuma kasa içinden yine dışarıya doğru, üste taktığım 3 fan içeri üfleyecek şekilde ayarlı. Sizce olumsuz olan bir durum var mıdır?
Üst tarafa montajlayabilseydin sıvı soğutmayı çok daha iyi olurdu ama böyle de iş yapar sanırım. Sıcaklık değerlerini kontrol et, anlaşılır zaten hava sirkülasyonunun ne kadar iyi olduğu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı