Sharkoon TG5 Kasa ve R5 2600 için Anakart Önerisi

Az daha zorlayın bütçeyi.

Aynı işlemci aynı kasaya sahibiz.

@ThePersica0 4800 biraz fazla 4000 TL'lik sistem dizeyim 800 TL de cebinizde kalsın, ne dersiniz?
Hoşuma giderse alınabilir.
Az daha zorlayın bütçeyi.

Aynı işlemci aynı kasaya sahibiz.

Kasadan memnun musun kardeşim. Bütçe 5000’e kadar gelebilir sıkıntı yok.

Hoşuma giderse alınabilir.

Kasadan memnun musun kardeşim. Bütçe 5000’e kadar gelebilir sıkıntı yok.
Hocam kasadan çok memnunum gerçekten. Hava akışı soğutması iyi. Ben bir de çalışma masası üzerinde kullanıyorum. Evin cephesine rağmen ciddi ısınma problemi yaşamadım. Ön ve yan panel direk cam olması da keyif veriyor insana :) İçerisinde diecast araçlarımı falan koydum. Mavi olanı tercih ettim bu arada. Akşam eve geçince resimlerini atarım eğer isterseniz.

Hocam kasadan çok memnunum gerçekten. Hava akışı soğutması iyi. Ben bir de çalışma masası üzerinde kullanıyorum. Evin cephesine rağmen ciddi ısınma problemi yaşamadım. Ön ve yan panel direk cam olması da keyif veriyor insana :) İçerisinde diecast araçlarımı falan koydum. Mavi olanı tercih ettim bu arada. Akşam eve geçince resimlerini atarım eğer isterseniz.

Bana önerdiğiniz anakart gayet iyi de siz kullanıyo musunuz meraktan sordum :) Ayrıca sisteminizdeki Ekran kartını rica etsem öğrenebilir miyim?
[/QUOTE]

Tabi hocam aynı anakartı kullanıyorum. Soğutma ve bobinleri normal b450 lerden daha kaliteli. 4 ram slotu m2 ssd desteği mevcut. Kıyısında rgb leri var. Program ile istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.
Ekran kartı olarak ta msi gtx 1080 8 gb mevcut.

Bana önerdiğiniz ekran kartı gayet güzel de siz kullanıyor musunuz onu :) Ayrıca rica etsem ekran kartınız rica edebilir miyim? Kullandığımız kasa aynı ısınmayı tahmin etmek için sordum.
Tabi hocam aynı anakartı kullanıyorum. Soğutma ve bobinleri normal b450 lerden daha kaliteli. 4 ram slotu m2 ssd desteği mevcut. Kıyısında rgb leri var. Program ile istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.
Ekran kartı olarak ta msi gtx 1080 8 gb mevcut.
Bi de 5000TL’ye RX 570’li sistem toplamak mantıksız mı? Bu sistem hem HDD hem SSD hem de RAM konusundan eksiksiz olacak yalnız.

Yukarıda yazdım ya hocam. Anakartı kullanıyorum. Ekran kartı da msi gtx 1080 armor 8 gb.
Isı dereceleri gayet doğal. 70 dereceyi görmedi henüz.
Hocam bi de kasa fotoğrafını isterseniz atarım diye sormuşsunuz:) çok memnun olurum RGB mi alsam ya da mavi mi alsam diye düşüncelere daldım. Mavi güzelse ekstradan 50₺ vermeye gerek yok
Yukarıda yazdım ya hocam. Anakartı kullanıyorum. Ekran kartı da msi gtx 1080 armor 8 gb.
Isı dereceleri gayet doğal. 70 dereceyi görmedi henüz.
Hocam bi de kasa fotoğrafını isterseniz atarım diye sormuşsunuz:) çok memnun olurum RGB mi alsam ya da mavi mi alsam diye düşüncelere daldım. Mavi güzelse ekstradan 50₺ vermeye gerek yok

Eve geçince paylaşırım hocam :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı