Sharkoon wpm Gold Zero 550W 80+ Gold alınır mı?

@pesimist27

1 koruma hariç, OTP (yüksek sıcaklık koruması). Onun dışındakiler var, fiyatı güzel normalde 1000 TL'den aşağı çok yok. F/P olarak en iyilerden şu an.

Bu fiyatta dengini bulmanız zor. Elektrik kesintilerinin fazla olduğu bir bölgede yaşamıyorsanız alınabilir.
@pesimist27

1 koruma hariç, OTP (yüksek sıcaklık koruması). Onun dışındakiler var, fiyatı güzel normalde 1000 TL'den aşağı çok yok. F/P olarak en iyilerden şu an.

Peki Sharkoon VPM GoldZero 550w mu Corsair CV550 mi yoksa Cougar modeli mi iyidir? Corsair modelinde 5 koruma varmış.

Peki Sharkoon WPM Gold Zero 550W mı Corsair CV550 mi yoksa Cougar modeli mi iyidir? Corsair modelinde 5 koruma varmış.

CV550 sertifikasından eleniyor, Cougar ve WPM Gold Zero'nun kazananını da Cougar olarak seçiyorum açıkçası.

Fiyat olarak zaten Gold Zero eski fiyatına döndü, fiyat avantajı da Cougar'da oluyor böylece.

İkisi de alınabilir, size kalmış.

CV550 sertifikasından eleniyor, Cougar ve WPM Gold Zero'nun kazananını da Cougar olarak seçiyorum açıkçası.

Fiyat olarak zaten Gold Zero eski fiyatına döndü, fiyat avantajı da Cougar'da oluyor böylece.

Corsair modelini Spec kasa + PSU sıfır şeklinde 900 TL'ye alabiliyorum. Cougar tek başına 850 TL'ye geliyor. Sharkoon modeli ise 600 TL.

Sharkoon ve Corsair elden alacağım. Cougar ise mediamarkta bu fiyata geliyor

@pesimist27

Bütçene göre en doğrusunu yap tabii, ikinci el falan mı alacaksın onu anlamadım sadece. Biraz daha açar mısın?

@pesimist27

Bütçene göre en doğrusunu yap tabii, ikinci el falan mı alacaksın onu anlamadım sadece. Biraz daha açar mısın?
Bütçeden yana sorun yok ama corsair güzel bir fırsat gibi, burada bir tanıdık satıyor psu ve kasayı 900tlye bırakıyor sıfır açılmamış. Sharkoon yine açılmamış onuda 600e veriyor. Cougar ise sadece medimarkta uygun. Eğer corsair CV550 çok eksi bir yanı yoksa onu almayı düşünüyorum

Bütçeden yana sorun yok ama Corsair güzel bir fırsat gibi, burada bir tanıdık satıyor PSU ve kasayı 900TL'ye bırakıyor sıfır açılmamış. Sharkoon yine açılmamış onu da 600'e veriyor. Cougar ise sadece Mediamarkt'a uygun. Eğer Corsair CV550 çok eksi bir yanı yoksa onu almayı düşünüyorum.

Coil whine sorunları olabilen bir PSU. Ses çıkarır yani zarar falan vermez.

Kasa Spec Delta dedin, Spec Delta'nın uygun fiyatlı iki kasası var; ikisi de pek iyi değil. Sadece CV550'yi alıp yanına kasa alsan fena olmaz bence tekli satış alabilirsen.

Coil whine sorunları olabilen bir PSU. Ses çıkarır yani zarar falan vermez.

Kasa Spec Delta dedin, Spec Delta'nın uygun fiyatlı iki kasası var; ikisi de pek iyi değil. Sadece CV550'yi alıp yanına kasa alsan fena olmaz bence tekli satış alabilirsen.
Kasa server olacağı için pekte bir önemi yok yani köşeye koyacağız hatta powerboost falan bakıyordum normalde. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı