Sherlock 3. Sezon 1 Kasım'da!

• Konuyu başlatan Soner Gül
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B
S

Soner Gül

Ziyaretçi
Bu konuyu Sherlock dizisini izleyenlere yeni sezonun tarihini söylemek, izlemeyenlere de izlemeleri için tavsiye etmek için açtım.

Filmlerde ve çizgi filmlerde yaklaşık 100 yıl öncesinin Sherlock Holmes'ü gösteriliyor, dizinin farkı günümüzde geçmesi. Buna rağmen Arthur Conan Doyle'un romanlarına sadık. BBC tarafından yapılan dizi, yılda sadece 3 bölüm yayınlıyor.

Bölüm adları şöyle:

1. A Study in Pink
2. The Blind Banker
3. The Great Game
4. A Scandal in Belgravia
5. The Hounds of Baskerville
6.The Reichenbach Fall

Sherlock Holmes kitaplarını okuyanlara bir şeyler çağrıştıracaktır bölüm adları. Dizide Sherlock rolünü Star Trek: Into Darkness'ın kötü adamı ve bu yıl çıkacak Hobbit'te Smaug ve Sauron'u seslendiren Benedict Cumberbatch oynuyor. Dr. Watson'ı da Hobbit'ten bildiğimiz Bilbo, yani Martin Freeman canlandırıyor. Her bir bölüm bir buçuk saat uzunluğunda. Film gibi dizi zaten. Sherlock Holmes'ün filmlerinden daha güzel bence. IMDb puanı da 9,2/10. İzlemenizi kesinlikle öneriyorum. Şu anda 6 bölüm yayınlandı (pilot bölümü izlemeyin), 1 Kasım'da da yeni bölümü bekliyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wouuuvvvvv! :like::D Sonunda!

Şölok'u özlemiştik. Filmlerinden kat kat daha güzel bence. İzlerken beynimin durduğunu hatırlıyorum. İlk 2 sezonu tekrar izleyeceğim bu haberden sonra.

Bugün 1 Kasım ama dizi ortalıkta yok arkadaşlar. Dizi-Mag'te 1 Kasım diyordu, şimdi de 20 Ocak diyor. İngilitere'de 19 Ocak 20.00'da yayınlanacakmış, Dizi-Mag'e de 20 Ocak'ta eklenecek.

Dikkat Spoiler!

Ben orada 6 aylık görev var denildiğinde, Eylül'e kadar bekleyeceğimi düşünmüştüm. Ama sonradan ''Did you miss me?'' repliğini duyar duymaz gelenin kim olduğunu anlayınca, araya en fazla 2 ay gireceğini tahmin ediyorum. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı