Sherlock 4. Sezon 2015'te Geliyor!

Cenkay KESER

Kilopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sherlock resmi facebook sayfasında paylaşılan gönderiye göre muhteşem dizinin 4. sezonu 2015'de geliyor!
Dizinin son bölümünü izleyenler zaten 4. sezonun geleceğini tahmin etmiştir ancak benim gibi bir hayran için bu muhteşem bir haber. Sayfa yetkilileri 3 bölüm için 2 yıl beklediğinize değecek diyor. Bakalım gerçekten öyle olacak mı?
Konu altında bu sezonda neler olur? Yazarsanız sevinirim.
Kaynak:
Sherlock - Kapak Fotoğrafları | Facebook

Haberi görmüştüm. İyi bakalım, erkenden çekip de kötü yapmazlar umarım.
2 yıl beklemektense 1 yıl sonra gelmesi daha iyi. Her yıl böyle devam eder umarız. Game of Thrones yılda 10 bölüm diye şikayet ederdim Sherlock'ta 3 bölüm geliyor. :confused: Ama 3 bölüm değil de 3 film olarak değerlendirirsek sorun kalmaz.

Bende bir Sherlock hayranıyımdır. Gerçekten çok iyi bir haber bu. 22 Ocak 2015'e de pek kalmadı hani. İyi oldu iyi.

Hemen heyecanlanmayın arkadaşlar. Fotoğrafta özel bölümün çekimlerinin Ocak 2015'te başlayacağı, yeni sezonun çekimlerinin ise daha sonraki aylarda başlayacağı yazıyor. Yani 2015 Noelinden sonra 2016'nın başı yayınlanacak yeni sezon.

Dizinin 3 bölümlük çekimlerine henüz başlanmamış, 2017 başlarında gelebileceği söyleniyor. Özel bölümünde yıl başında geleceği kesin değil. Ancak aralık ayı içinde olacağı söyleniyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı