Kitap Sherlock Holmes 6 kitap + 2 ajanda 30 TL

Sizin için araştırdım, örnek olarak Altı Napolyon kitabı ingilizce şekilde zaten Six Napoleon olarak yazılmış pek değiştirilmiş bir isim gibi durmuyor. Ancak net bir sonuç bulamadim her yayın evi farklı kitaplarını mı basıyor anlamadım.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim.
Başka kitaplarda aldım ücretsiz kargo ile gelecek baya iyi oldu👍
IMG_20220104_183640.jpg

Son düzenleme:
Benim de geldi kitaplar 100 sayfa civarı hatta daha az ince ciltler indirimin çok da bir espirisi yokmuş. Ajan da fena değil sonuçta her kitap 5TL olarak düşününce normal fiyat.
Zaten ucuz olmasının sebebi bu. Yanlız ajandalar baya hoşmuş.

Bu tür şeyler güzel de metin çevirisi, kısaltmış olup olmaması önemli.

Screenshot_20220109_134251_com.kuarkdijital.bkmkitap.jpg

Bu kitapta ilk çıktığı zaman (beyaz da aynı) 20 TL idi.
Şimdi deyeceğini sanmıyorum.

Sebebi nedir hocam?
Edgar Allan Poe kitabını almıştım, öncelikle hepsiburada'nın kötü paketlenmesi yüzünden köşelerinden hafif hasar almış şekilde geldi. Ardından sayfaları pek kaliteli değildi, kitabın arka kısmı da düzgün yapıştırılmamış en sondaki sayfalar kitaptan kopayazmıştı.

Sebebi nedir hocam?

Çevirileri çok iyi değil. Yazım yanlışlarına dikkat edilmiyor.

Edgar allan poe kitabını almıştım, öncelikle Hepsiburada'nın kötü paketlenmesi yüzünden köşelerinden hafif hasar almış şekilde geldi. Ardından sayfaları pek kaliteli değildi, kitabın arka kısmı da düzgün yapıştırılmamış en sondaki sayfalar kitaptan kopayazmıştı.

Cilt sorunları biraz Hepsiburada ile bağlantılı, kitaplara çöp gibi davranıyorlar sanırsam kusursuz gelen bir kitap siparişim hiç olmadı Hepsiburada'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı