Epic Games Sherlock Holmes Chapter One + Season Pass 81,45 TL

drpakers

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Son düzenleme:
Zam gelmeden komple almak mantıklı bu türü sevenler için Full almamak enayilik olur.
Katılıyorum bazen indirimlerle deluxe paketi baya ucuza geliyor bu indirimler takip edilerek deluxe paketi alınabilir. 4 tane DLC görevi var çok zor da değiller ve sıkmıyor ancak oyunun tarzı uymuyorsa normal pakette alınabilir.

Yerel fiyatlandırmalarda değişikliğe gidilebilir (Zam gelebilir ) yakın zamanda mail attılar. Oyunu ve Season pass alıp zamla uğraşmamakta fayda var :)

1713694597694.png

Yerel fiyatlandırmalarda değişikliğe gidilebilir (Zam gelebilir ) yakın zamanda mail attılar. Oyunu ve Season pass alıp zamla uğraşmamakta fayda var :)

Eki Görüntüle 2174536
Gerçekten üzdü bazı oyunlara da sanki zamlar gelmiş gibi Watch Dogs 2'yi 1250 TL görünce bilemedim sanki bu kadar pahalı değildi. Sherlock oyunu da indirimde diye şu an zam gelmiyor olabilir belki de 25'indeki indirimden sonra büyük bir zam gelebilir. Bence son derece güzel oyun ben Sherlock The Devil Daughter's, Crimes and Punishment ve Chapter One oynadım. Crimes and Punishmenttaki davaları sevdim Chapter One da ise açık dünya kısmını sevdim tabi herkesin kendi tercihidir. Alınırken üç oyununa da bakılabilir. Son kale gitmeden bir bakmak lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı