Çözüldü Sherlock Holmes: Crimes and Punishment 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kenan.dınc

Hectopat
Kısa süre önce yine bir konu oluşturmuştum bu hata ile ilgili, çok geçmeden aynı şey yeniden başıma geldi.

Öncelikle yaptığım şeyler:

Denetim masasında, program ekle/kaldır kısmında gördüğüm Visual C++ 2013, 2015, 2017 ve 2019 sürümlerini kaldırdım.
Kurulumlar esnasında çoklu indirmeye de izin verdim.

Fakat herhangi bir sonuç da alamadım. Bu da log dosyam: Logfile.

Evet, sorun çözüldü fakat öğrenmek istediğim bir şey var. Log dosyasında en altta aldığım .dll dosyasını silip tekrar mı denemeliyim? Çözüm genelde bu mudur? Her defasında bu hata için konu açmak istemiyorum çünkü.

Evet, sorun çözüldü fakat öğrenmek istediğim bir şey var. Log dosyasında en altta aldığım .dll dosyasını silip tekrar mı denemeliyim? Çözüm genelde bu mudur? Her defasında bu hata için konu açmak istemiyorum çünkü.

Technopat'ın bu konuda bir videosu var bir izleyin. Ayrıca Emre C. hocamın böyle bir rehberi var bunu da inceleyin.

Bunları izledikten sonra çözülmüş 0xc000007b hatası konularına gelip önce LogFile'yi kendiniz inceleyip sonra çözüme bakıp doğru bulmuş musunuz diye kontrol edebilirsiniz. Ayrıca hatalı .DLL dosyası her zaman sonda olmayabiliyor.

Çok bir şey anlamazsanız buraya konu açabilirsiniz sorun yok, zaten bu hata ile çok sık karşılacağınızı düşünmüyorum.

İyi oyunlar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı