Çözüldü Sherlock Holmes: Crimes and Punishments açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Uranhay

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Türkiye
Arkadaşlar oyunu steam üzerinden aldım indirdim. Açmaya çalışınca fotoğraftaki şey geldi sonra kapandı. Steam'ı kapatıp yönetici olarak çalıştırdım yine olmadı. Ne yapmalıyım?
Fatal error!

FD3D11DynamicRHI::InitD3DDevice() Address = 0x18d4ab7 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
FD3D11Viewport::FD3D11Viewport() Address = 0x18d4d70 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
FD3D11DynamicRHI::CreateViewport() Address = 0x18d4f74 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
RHICreateViewport() Address = 0xe36263 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
FViewport::UpdateViewportRHI() Address = 0x11a0530 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
FWindowsViewport::UpdateRenderDevice() Address = 0x19255c0 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
FWindowsViewport::Resize() Address = 0x1928775 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
FWindowsViewport::FWindowsViewport() Address = 0x19298ac (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
UWindowsClient::CreateViewportFrame() Address = 0x192ae4a (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
UGameEngine::Init() Address = 0x125c752 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
UFDK_Engine::Init() Address = 0x196dd3c (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
USH7_Engine::Init() Address = 0x19b4ed9 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
FEngineLoop::Init() Address = 0x195031a (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
EngineInit() Address = 0x1951128 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
GuardedMain() Address = 0x1954206 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
GuardedMainWrapper() Address = 0x195431a (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
WinMain() Address = 0x19543e4 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
__tmainCRTStartup() 0x1d20d2b + 28 bytes [File=f:\dd\vctools\crt_bld\self_x86\crt\src\crtexe.c:547] [in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sherlock Holmes - Crimes and Punishments\Binaries\Win32\Sherlock.exe]
Address = 0x75e46359 (filename not found) [in C:\Windows\System32\KERNEL32.DLL]
Address = 0x77be7b74 (filename not found) [in C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll]
Address = 0x77be7b44 (filename not found) [in C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll]
Address = 0x77be7b44 (filename not found) [in C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll]

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\OpenSSH\MSVCP100.dll C:\Windows\SysWOW64\OpenSSH\MSVCR100.dll C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll Bunları silin ve bunları tekrardan kurun. Ek olarak dosyaları doğrulayın. Sorun çözülmez ise tekrar logfile dosyası atın.
Sorunum çözülmedi, artık fotoğrafta diye belirttiğim yer de gelmiyor. Ne yapmam lazım?

C:\Windows\SysWOW64\OpenSSH\MSVCP100.dll C:\Windows\SysWOW64\OpenSSH\MSVCR100.dll C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll Bunları silin ve bunları tekrardan kurun. Ek olarak dosyaları doğrulayın. Sorun çözülmez ise tekrar logfile dosyası atın.

Çözüm
OpenSSH diye bir dosya bulamadım.

En başta belirttiğim dosyaları sildiniz mi? Bir şeyi yanlış yapıyorsunuz ama neyi yapıyorsunuz çözemedim. Oyunu açmayı denediğinizde ne tepki veriyor? Oyunun dosya konumundaki gerekli programlar vardır, onlarıda kurun.

Son düzenleme:
En başta belirttiğim dosyaları sildiniz mi? Bir şeyi yanlış yapıyorsunuz ama neyi.
Sildim. Az önce dediklerinizi tekrar yaptım, o 4 dosyayı kurarken 'Repair' değil 'Remove' yapıp tekrar indirdim. Şimdi deniyorum. Olmadı.
Başa geri döndük.

Ek Açıklama 2020-02-11 221809.jpg

Buradan sonra açılıyor gibi oluyor sonra kapanıyor.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı